chapaevka-church

Задоволення головної потреби

22,05,16 Богослужіння Церкви Христа Спасителя27 А Він їй сказав: Дай, щоб перше наїлися діти, не годиться бо хліб забирати в дітей, і кинути щенятам! 28 А вона Йому в відповідь каже: Так, Господи! Але навіть щенята їдять під столом від дитячих кришок... (Мар.7:27,28)

Біблійне розуміння слова Господь має більш вагоме значення ніж просте значення слова пан. Це означає не тільки повагу і навіть покору, але поклоніння в самому глибокому його значенні. Саме із таким виразом визнання особистого гріховного положення й смиренної віри звернулася жінка-язичниця за допомогою до Ісуса Христа і Він задовольнив її потребу(Мк.7:29-30).

Дана історія добре свідчить про надзвичайно важливу істину для кожної людини, не дивлячись на те, хто вона є і який її стан. Всякий може прийти до Христа із проханням допомоги у своїх бідах і отримати поміч від Нього, але для цього потрібно так само визнати Його Господом і повністю довіритися Йому.

Дуже часто доводиться чути про те, що люди вважають себе занадто гріховними для того, щоб іти до зібрання Божого. Говорять, що там їх будуть тільки засуджувати, коли вони прийдуть. Такі думки з'являються внаслідок перешкоди диявола, бо Господь говорить зовсім інше: " 28 Прийдіть до Мене, усі струджені та обтяжені, і Я вас заспокою!"(Матв.11:28). Бог бажає, щоб усі без виключення линули до Нього. Щоб дивилися на свою гріховність не, як на свій рівень гідності, але як на чітку вказівку потреби в Спасителі. Так зробила та жінка і так має робити вся душа й іншого шляху немає. Тільки такий спосіб буде мати схвалення Бога.

В зібранні церкви, тепер вже села Благодатного (Чапаєвка - стара назва), саме ця істина була центральною. Брат Олександр Пономаренко продовжив серію проповідей на Книгу Євангеліє від Марка, зосередившись на цьому уривку із 7 розділу. Але ще була й промова пастора Джона Хенді, який разом із своєю дружиною Джанет ще перебували в Україні того дня.

І звичайно ж славили Бога піснями, віршами й молитвами, розуміючи, що тільки у Христі можна знайти задоволення потреби своєї душі.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 43

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0