chapaevka-church

Безцінні дії Духа Святого

19,06,16 Святкування Сходження Духа Святого5 Тепер же до Того Я йду, Хто послав Мене, і ніхто з вас Мене не питає: Куди йдеш?
6 Та від того, що це Я сказав вам, серце ваше наповнилось смутком.
7 Та Я правду кажу вам: Краще для вас, щоб пішов Я, бо як Я не піду, Утішитель не прийде до вас. А коли Я піду, то пошлю вам Його.
(Iван.16:5-7)


Тієї неділі ми святкували Трійцю, тобто відзначали подію сходження Духа Святого на учнів Христових в єврейське свято П'ятидесятниці і все, що з цим явищем пов'язане. Іншими словами всю увагу богослужіння концентрували на Особистості Духа, Його праці та значенні Його дій у житті християн і всіх людей загалом.

Нажаль багато-хто зовсім не мають ніякої уяви, Хто Такий Дух Святий і що Він робить. Часто свято Трійці поєднують із якимись ритуалами чи просто традицією свого народу. Можна бачити, як прикрашають будинки та подвір'я різноманітною зеленню(клечанням), бо так годиться. А дехто насправді вважає, що в такий спосіб можна відганяти нечисту силу від помешкання і захистити себе й свою сім'ю від негараздів та бід. І звичайно ж, готують смачні страви та проводять розкішні застілля. При цьому навіть не згадується ні Дух Святий, ні тим більше те, що значить Він для всіх людей.

Та найважливіше в момент Трійці, - зосередити увагу на тому, що Його робота не просто важлива, але вирішальна у справі спасіння людини. Святе Письмо відкриває, що: Отець – спланував спасіння людей, Син – звершив його на хресті, а Дух Святий – застосовує це спасіння до людини.

В час останньої вечері перед Голгофою Ісуса Христа із Своїми учнями(Ів.13-17розділи), відбулася напевне найвеличніша бесіда із Його послідовниками. Адже в момент тяжкого засмучення апостолів, Господь проголосив їм велику обітницю приходу Духа Божого, Який не тільки повністю замінить Його на землі, але й робитиме значно більше ніж Він це міг робити в Своєму обмеженому тілі людському. Праця Духа на землі буде наскільки значимою і корисною, що Христос сказав, що Його відхід, - як необхідна умова для пришестя Духа, є кращим для учнів ніж Його подальше перебування із ними. Адже Дух стане для них Утішителем у всіх їхніх обставинах життя, що матимуть страждання, бо й всі хто хоче жити праведно зазнає їх (2Тим.3:12). Він буде викривати людей у гріху їхнього невірства в Сина Божого(Ів.16:8-11), що є трагедією всякої душі, бо кожний гріх і його "ватажок" диявол вже засуджені до вічної кари й приведення вироку до виконання лише питання часу(Об.20:10, 14-15). Також Дух Святий буде вчити дітей Божих з кожним днем все більше пізнавати Бога через Слово Його(Ів.16:13). Він концентруватиме всю увагу на Спасителі, бо саме в Ньому людина отримує порятунок і життя вічне, й тим прославлятиме Його, як правдивого Бога(Ів.16:14; 1Ів.5:20). Одним словом Він стане єдиним джерелом для з'єднання із Господом. Тому недаремно Ісус сказав таку істину: "31 Тому то кажу вам: усякий гріх, навіть богозневага, проститься людям, але богозневага на Духа не проститься!32 І як скаже хто слово на Людського Сина, то йому проститься те; а коли скаже проти Духа Святого, не проститься того йому ані в цім віці, ані в майбутнім!" "(Матв.12:31,32)

"Не відкидай цієї дії Духа Святого, бо відкинеш спасіння своє!" – такий заклик був до кожної душі, що того дня прийшла в зібрання с. Благодатного (Чапаєвка). Така ж тема лунала і в спілкуванні та піснях на церковному пікнічку по-закінченні богослужіння, славлячи тим Бога за безцінний дар присутності Духа Святого!

(Еф.5:18) І не впивайтесь вином, в якому розпуста, але краще наповнюйтесь Духом,
ФОТОМАТЕРІАЛ


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0