chapaevka-church

Методи досконалого виховання

27,06,16 Перший тиждень таборів4 А батьки, не дратуйте дітей своїх, а виховуйте їх в напоминанні й остереженні Божому!
(Еф.6:4)


Люди завжди стояли перед великим питанням: "Як виховувати дітей?". Адже від виховання нащадків буде залежати і майбутнє "похилих", і наступників також. Тому люди постійно шукали правильних методів і принципів виховання.

Існує багато різних видів впливу на нащадків, згідно певних культур та стану розвитку їхніх країн. Є наукові програми, традиції, звички, якими користуються люди віками і які влаштовують сім'ю й суспільство. А ще є закон держави, якого необхідно дотримуватися, бо порушення його принесе погані наслідки. Тому на це особливо концентрують увагу, щоб в майбутньому діти уникли покарання.

Проте життя і історія свідчить, що ніякі людські методи, принципи та традиції виховання не можуть гарантувати щасливого подальшого життя дітей. Навіть найбільш культурно-виховані діти зустрічаються із масою проблем від яких "падають" до найтяжчих гріхів людства. Все це говорить, що ці всі види виховання дуже сумнівні, або краще сказати просто недосконалі.

Бог, що створив людей(Бут.1:26-27) і дав їм повеління народжувати нащадків(Бут.1:28), вказав і на досконалі правила зрощування їх(Пс.1). Тільки в Слові Божому містися вся досконала наука, щодо цього питання. Лише вірне дотримання його вказівок, може приготувати дитину до самостійного життя і щасливої старості її батьків. Окрім того саме суспільство, наповнене дітьми Божими, буде благословлятися Всевишнім Господом: "12 Блаженний той люд, що Богом у нього Господь, блаженний народ, що Він вибрав його на спадок Собі!" (Пс.32:12), а це означає, що воно матиме впевненість у своєму завтрашньому дні.

Тема цьогорічних таборів: "Божі Заповіді", відображає ті найкращі та досконалі методи виховання дітей, що принесуть благо самим дітям, їхнім батькам, суспільству та прославлять Творця. І тому це найкраще чого можна бажати та зробити своїм дітям.

З 27 червня по 1 липня, одночасно проходять дитячі християнські табори в селах: Благодане(2табори), Кедина Гора, Коробівка та Вільхи. І в кожному з них діти та їхні батьки мають надзвичайну благодать та милість, - отримувати Господнє формування характеру та сумління малечі, що стануть гарантом їхнього щасливого життя на землі і у вічності.Про перебіг справ у таборах у наступних фотоматеріалах:
Деньги
Кедина Гора


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0