chapaevka-church

Час надзвичайної милості

04-08,07,16 Цілодобовий табір для підлітківТабір для підлітків, який ми називаємо "Наметове містечко", що проходив на території церкви і був цілодобовим, виконав своє призначення і завершився згідно визначеного терміну в 5 днів.

На протязі цих п'яти днів у таборі вирувала надзвичайно піднесена атмосфера любові, радості та самовідданого служіння Богу і дітям. Всі, хто був задіяний у цьому процесі, викладалися "на повну" і не жалкували себе, щоб усе було якнайкраще. Кожен без виключення заслуговує найкращих слів вдячності і щирої молитви благословення. Хоча й не хотілося б кого-небудь виділяти, проте не можу не сказати особливих слів підбадьорення нашим молодим лідерам, що чинять служіння Богу і мають його звершувати впродовж всього свого життя. Ваша праця під час табору просто зачаровувала! Неозброєним оком можна було бачити ваше бажання, радість та задоволення від виконання заздалегідь спланованої роботи. Всякий захід під час табору був проведений на високому рівні і це говорить про ваше серйозне відношення до діла. Всі речі були не просто обдуманими, але й вміщували всі необхідні компоненти для ефективного донесення Євангелія дітям саме такого віку. Тому не дивно, що коли всі роз'їжджалися, то говорили що хотіли б аби табір ще продовжувався. Хоча ви напевне й думали: "Слава Богу, що вже кінець!?" Знаю, як ви втомилися, бо були "на чеку" всі 24 години на добу. І переконаний, що Бог справедливо оцінить й благословить ваше служіння.

Також сердечні слова вдячності нашим "кухарочкам", що приходили задовго до старту табору і готували спочатку сніданок, а потім у "пекельній кухні" працювали аж до самого вечора. Прибиральники, охорона, адміністрація табору зовсім не випадають із списку всіх тих, перед ким хочеться "знімати шляпу". Але так само дякую і підношу до Отця Небесного прохання за всіх молитовників, що переживали за справу рідної церкви і стояли на колінах в своїх молитвах.

А вінець всьому, - звичайно ж поклоніння та піднесення слави Богу! Ми обіцяли і це робимо, що за кожен момент ми прославимо Його, адже тільки Він є і причиною, і можливістю, і успіхом! Тож нехай саме Він буде на наших устах при кожній згадці про такий благословенний і величний час таборів.

Тепер продовжимо нашу справу гарячими молитвами за дітей, а лідери ще й особистими спілкуваннями із кожним, хто мав милість Божу побувати у "Наметовому містечку" цього року!

Фотографії табору:
День1
День2
День3
День4
День5


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 19

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0