chapaevka-church

Панянка, Селянка = Християнка

11-15,07,16 Четвертий тиждень таборівКоли постало питання проведення дитячого табору у селі Богданівка (в минулому Ленінське), то найперше про, що цікавилися молодь-лідери, - чи є там душ і змивний туалет. Як не крути, а сучасні зручності мають певний вплив на життя людини. Ще кажуть, що "до доброго швидко звикаєш" і вже не хочеш повертатися до старого. Проте християни все ж таки віддають перевагу у всьому ділу Божому. Тому, коли лідери дізналися, що не всі є там зручності, то не засмутилися чи знітилися, а лише іронічно посміхнулися й твердо вирішили їхати, бо головне там було, – діти, що так чекали цього табору ще із зими(на Різдво ми їм пообіцяли його).

Коли ж наші лідери приїхали на місце призначення, то відразу помітили різницю із "справжнім" селом, яке знаходиться дуже далеко від міста. Ми хоча і живемо також у селі, але культура міста дуже вплинула на нас і тому дівчата(у хлопців не було жодних проблем) відчули, що опинилися у схожій ролі відомого телешоу "Панянка-Селянка". Звиклі до всіх благ цивілізації, вони спочатку були у невеликому замішанні, як прожити ці п'ять днів. Проте всі ці питання відійшли на задній план в момент зустрічі із дітьми, у яких "горіли" очі неймовірною радістю та цікавістю.

З першого дня це були не просто пізнавальні, цікаві і веселі християнські заняття, але щирі дружні стосунки, які не хотіли припинятися ні-на-мить. Деякі діти після табору до самої ночі не відходили від лідерів і лише спати ходили додому впродовж всіх п'яти днів. Після занять вони продовжували разом відпочивати, грати, розмовляти і навіть ділити вечерю, яку так смачно й щедро готували місцеві сестрички. Будь-які питання побуту стали просто непомітними. Атмосфера неймовірної радості заповнила всі нестатки і ні в чому не було потреби. І то є звичайним для християн, адже Сам Господь був наповненням цього дійства і вдень, і вночі. Пісні, вивчені у таборі, діти співали ввесь день і до самої ночі. А в ліжку їх продовжували згадувати самі лідери.

Не дивно, що коли настала мить розлучення, то діти плакали всі без виключення. Плакали ті, яким було 7 і ті, яким було 14років. Лише п'ять днів, а переміни сталися незмірні. Лише п'ять днів до того, вони не знали один одного, а тепер вони всі друзі, яких об'єднав Христос, стерши всі розбіжності суспільного прошарку, подарувавши всім Свою любов, яку так добре знають всі, хто тепер називається Ім'ям Його – християнин.

Подібним чином проходив табір і в селі Лукашівка, де вже традиційно служить наша молодь і де так само, - на високому рівні пройшов захід для дітей.

Дякуємо всім нашим лідерам, що послужили в таборах. Сестричкам, що готували їжу і робили все, щоб було максимально комфортно Божим працівникам. Дякуємо всім, хто ввесь час молився і переживав за цю справу. Джону, Джанет Хенді і їхній місії UCM (Ukraine Christian Ministries), що зібрали й надали потрібні кошти для здобуття необхідних речей для таборів. А найбільше дякуємо й за все підносимо славу Богу, бо тільки Він є джерелом усіх цих справ, що відбувалися під час таборів 2016 року.
Фото таборів:
Богданівка
Лукашівка


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0