chapaevka-church

Шукати позитив

17,07,16 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя2 Майте, брати мої, повну радість, коли впадаєте в усілякі випробовування, (Як.1:2)

"Коли ми вже під'їжджали до Черкас, то Саша(син) сказав, що забувся вдома посвідчення водія. Без посвідчення не можна їздити і штраф тепер за це порушення до 850 грн. Звичайно ж ми полякалися, але повертатися вже не було резону. І в той час спрацював наш християнський інстинкт, – политися до Бога. Звернувшись до Господа за охороною від "Даїшників", ми з надією продовжили нашу путь. Проте, в нашому розумі, ми молилися ввесь час нашого слідування доки не повернулися збережені додому. І тоді я знову подумала, як добре, що у нас є до кого звернутися за допомогою!" – таку історію повідала в зібранні Церкви Христа Спасителя сестра Ліда Боровик(Пономаренко), яка нині разом із своїм чоловіком Славою гостює у дітей і рідної церкви також.

Цей цікавий випадок також може нам проілюструвати і іншу істину, окрім сказаної сестричкою Лідою. Це істина того, що в часи небезпеки молитва стає особливо "гарячою" та постійною.

Нам завжди хочеться, щоб усе було добре і щоб усе було приємним. Звичайно ж це правильні бажання, але так само звичайне ж і те, що однаково не буває ввесь час. В житті є всього: і радощі й печалі, піднесення і смуток, здоров'я і хвороби і т.д. і т.п. Коли ж людина буде налаштовувати себе на поведінку, що диктує плоть, то вона може легко потрапити в депресію, ведучу до знесилення й байдужості, які так хоче бачити в нас диявол. Правильно буде в кожній справі шукати те добре й позитивне, яке приносить нам користь. Із історії сестри Ліди ми можемо навчитися знаходити потрібну якість нашої молитви. Це не була молитва звичайної процедури віруючих. Це була палка і натхненна молитва, що справді мала переживання за отримання позитивного результату. Саме так ми повинні молитися за всі обставини в нашому житті і особливо за справи Божі. Не слід боятися негараздів, а навпаки шукати в них звернення Бога до нас про зміни: у нашому житті та нашому служінні Йому.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0