chapaevka-church

Під силу лише Богу

07,08,16 Служіння Церкви Христа Спасителя27 Ісус же поглянув на них і промовив: Неможливе це людям, а не Богові. Бо для Бога можливе все! (Мар.10:27)

Тієї неділі служіння Церкви "Христа Спасителя" розпочалося о 07,30 год. на березі затоки річки Дніпра. І то було зрозумілим, адже за традицією, першої неділі Серпня відбувається хрещення по-вірі в "нашій" церкві разом із іншими церквами, хто бажає долучитися до цього священнодійства. Двох сестричок хрестили ми, двох Церква "Благодать" і п'ять Церква "Відродження" із м. Золотоноші.

Атмосфера служіння була надзвичайно дивовижною. Не тільки піднесення й радість Божого зібрання, але особливий стан миру, спокою й задоволення наповняв кожного, хто не полінувався й прийшов в ту ранню пору до річки, щоб бути учасником Господнього процесу. Не дивлячись на те, що не так багато було тих, хто виконував заповідь Ісуса Христа, велич цього дійства виражалася в сердечній поведінці усіх присутніх. Недарма по-закінченні хрещення всі роз'їжджалися із непідробними посмішками та великим задоволенням. І той стан давав безумовно Бог. Адже люди тієї миті в черговий раз розуміли, який милостивий, благий та добрий Отець Небесний.

Після ранкового, "річкового" заходу, служіння хрещення продовжилося в Домі молитви. Новохрещені сестри Леся і Надя були центром уваги Божої благодаті. До них, а також і до всіх присутніх, ще говорили слова настанов із Слова Божого. Звершили над ними молитву із покладанням рук в знак поєднання їх із церквою для подальшого життя й служіння разом. Вони першими і вперше брали участь у Вечері Господній(Спомині чи Причасті). Їм подарували Святе Письмо та Свідоцтво про хрещення. І звичайно ж було їм багато вітань на славу Бога.

А ввечері традиційним був і церковний пікнік, де знову вітали охрещених й щиро дякували та славили Бога за те, що ми мали хрещення і в цьому році. Смачна каша, приготовлена нашими сестричками, додала й тілесне задоволення в тому вечірньому зібранні. Все в той день говорило про досконалу радість життя із Господом.

А між цими зібраннями були й традиційні служіння в Дочірніх церквах. Одне із них відбулося в селі Коробівка. Місцеві християни того разу не могли зустрітися із своїм служителем Володимиром Бакало, який ще перебував із Євангелізаційним Наметом в його праці і тому інші служителі "нашої" церкви замінили брата на той час. Проте служіння не втратило і не могло втратити величі й значимості, бо Бог ніколи не буває відсутнім. Він сповнював душі всіх присутніх Своєю любов'ю та Батьківською турботою. Саме ця дія Його й спричинила покаяння чоловіка на ім'я Петро, який був прийшов одного разу до Намету, а тепер збагнув неосяжну любов Господа, що віддав Себе за його гріхи. Петро Іванович, після свого свідчення, в якому наголосив на тому, як Бог до нього звертався та зробив те, що він ніколи б не силах зробити – звільнив від пут гріха та порожнечі душі, захотів при всіх помолитися й сповідати свою віру й надію на Сина Божого Ісуса Христа.

І справді лише Бог здатний зробити такі дивні переміни в житті й внутрішньому стані людини, що вона миттєво стає відданою своєму Творцю і в серці, і на ділі.

Дякуємо Господу за хрещення і за всі моменти нашого життя, бо всі вони чудові, чи то приємні чи ні. За ці служіння, за покаяння, за все на-світі, адже Бог все контролює, все дає на користь і ніщо не зможе бути Йому не підвладне. Тому справедливе, що і вся слава лише Йому одному навіки. Амінь!
Фото Пікніка Фото Хрещення


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0