chapaevka-church

"Еліта, яка завжди стоїть на колінах"

02-03,09,16 Регіональна пасторська зустріч



ЕЛІ́ТА, - Ті, що виділяються серед інших своїм суспільним становищем, розумом, здібностями і т. ін. (ТСУМ)

11 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,
12 щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового,
13 аж поки ми всі не досягнемо з'єднання віри й пізнання Сина Божого, Мужа досконалого, у міру зросту Христової повноти,
(Еф.4:11-13)


Часто зі словом "еліта" люди пов'язують якісь життєві переваги, що приносять матеріальне збагачення, славу, панування і т.д. Коли ж ми використовуємо це слово по відношенню до християнства, то воно головним чином сповіщає про статус такої людини, як слуги чи навіть раба. Це у світі, бути керівником означає мати доступ до матеріальних здобутків, а в церкві Божій це означає найперше стати слугою. Слугою, що повинен допомагати, терпіти, страждати, умалятися та часто стояти на колінах перед Всевишнім.

Саме молитва на колінах не один раз була звершена в зібранні пасторів Золотоніського регіону (Драбівський, Золотоніський, Канівський і Чорнобаївський райони Черкаської області), що зібралися в "нашій" церкві для змістовної праці 2-3 Вересня 2016 року. Більше суток тривала ця зустріч, що містила дуже жваве обговорення актуальних, а нерідко й болісних питань пасторів і "їхніх" церков. Першого дня розмовляли та молилися до самої ночі і заночували у нас же. А наступного із самого ранку і до після обіду так само напружено вели бесіди, обговорення, приймали рішення і звичайно ж молилися за кожне питання по-черзі.

Тема того зібрання була: "Об'єднані Божими цілями" і це головне заради чого зібралися служителі церков. Безумовно, що "своя сорочка до тіла ближча", але в тому зібранні на все дивилися через призму Слова Божого і волі його, щодо знаходження вирішення того чи іншого питання.

Слід зауважити, що зустріч вийшла досить продуктивною і всі їхали додому з великим задоволенням від проведеного заходу. Особливо це було радісним для пасторів маленьких сільських церков. Адже вони нерідко не мають навіть дияконів, щоб можна було з ким не-будь обговорити, спланувати чи просто вилити душу у тому чи іншому питанні. А при всьому цьому ще й ввесь обсяг робіт доводиться виконувати самим і постійно. Тому для них це стало великим підбадьоренням і здобутком у вирішенні наявних проблем.

Також були записані всі молитовні потреби кожного і прийняли домовленість молитися один за одного постійно, щоб наступної такої зустрічі можна було б поділитися відповідями на молитви. А ще все це дуже зблизило братів-служителів в яких завжди немає часу на просте братське спілкування.

І безумовно всю славу віддавали виключно Богу, перед Яким стояти на колінах є великою честю всякому Його служителю. Амінь!
ФОТОГАЛЕРЕЯ


  Поділись цією новиною



Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0