chapaevka-church

Оновлюючи те, що завжди пам'ятаєш

04,09,16 Служіння Церкви Христа Спасителя2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.
(Євр.12:2)


Коли відкриваєш старий, знайомий альбом з фотографіями, то завжди пригадуєш всі обставини того, що там зображено. Дивлячись на картинку, подумки переносишся у відтворений там час, прокручуючи в голові ті події й переживаєш у душі все те, що тоді було.

Подібним чином відбувається і в житті християн, коли вони дивляться на атрибути Вечері Господньої та приймають участь у ній. Кожен розуміє, що це для нього не просто хліб, але Тіло Господа, яке піддалося тортурам і смерті заради нього. А чаша, то є Свята Кров Ісуса Христа, що заключила вічний заповіт Бога із людиною про її спасіння. І все це є та ціна, що була необхідною для спокути наших провин.

В церквах євангельських християн-баптистів є правило звершувати Вечерю Господню раз на місяць із міркувань, здобутих церковною практикою протягом віків. Саме такий інтервал часу між Вечерями дозволяє віруючим зажди оновлювати те, що вони добре знають і пам'ятають. Але чинити Вечерю необхідно, бо по-перше, то є заповідь Господа. А по-друге це дозволяє отримувати певне пробудження і сердечні переживання, такі необхідні для живої віри і духовного росту дітей Божих.

В Церкві "Христа Спасителя" та у всіх її дочірніх церквах так само було вчинено дану священнодію тієї неділі. Одним із таких служінь було і в церкві села Квітневого(Ленінське-Радгоспне в минулому), яка знедавна так само є нашою дочірньою церквою. І це було святом не лише для місцевих сестричок, але й для дітей, які знали й чекали приїзду гостей. Звичайно ж для дітвори святом стало не проведення Вечері Господньої, поки-що надіємося, але зустріч із своїми лідерами, яких вони так полюбили у таборі і які стали для них справжніми друзями. Маємо надію, що невдовзі вони все більше пізнають найкращого Друга Ісуса Христа, Який і є причиною даних стосунків тепер. Лідери з дітьми провели біблійний урок та мали веселі ігри, а дорослі отримали натхненне спілкування з Причастям.

Зібрання завжди мають ціль будувати людину у її духовному зростанні, кожного разу нагадуючи про неосяжну любов Бога до неї. А в день Спомину це має ще й наглядні речі, що лежать на Господньому Столі і так добре оновлюють пам'ять, коли їси хліб і п'єш із чаші. Адже в розумі й душі своїй кажеш: "Дякую Господи, що заради мене Ти переніс все це!" І серцем славиш Його навіки віків. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 15

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0