chapaevka-church

Благодатні Жнива

11,09,16 Свято "Жнив" в Церкві Христа Спасителя8 Щедрий і милосердний Господь, довготерпеливий й многомилостивий,
9 Господь добрий до всіх, а Його милосердя на всі Його творива!
(Пс.144:8,9)

11 Бо з'явилася Божа благодать, що спасає всіх людей, (Тит.2:11)


БЛАГОДА́ТЬ, - Незаслужене благовоління Бога по відношенню до людини(Євангельський словник біблійного богослов'я)
БЛАГОДА́ТНИЙ, - Який дає щастя, добро, радість, достаток. (ТСУМ)

Благодатні Жнива, в прямому і переносному значені цього слова, відбулися у селі де знаходить Церква "Христа Спасителя". "Благодатні", бо так тепер називається наше селище і "Благодатні", бо за ними стоїть Боже благовоління. Хоча друге навіть визначати, як переносне значення не хочеться, адже благодать Бога реальна і незмірно більша всього світського, якби воно там не називалося.

Тлумачний Словник Української мови говорить про означення слова "благодатний", як того добра, що вкрай необхідне і таке бажане кожною людиною. Маючи ввесь достаток для життя у цьому світі, все одно не буде повного вдоволення душі без Ісуса Христа, Який тільки один дає людині очищення від гріхів і життя вічне у Царстві Отця Небесного(Дії.4:12;1Iван.5:12). Тому щастя, добро, радість та достаток, про яке говорить словник(ТСУМ), буде справжнім лише тоді, коли спочатку вирішиться головне питання вічного буття людини. Ставши дитям Бога(Ів.1:12), всяка особа отримує і добре піклування, і невимовну й досконалу радість серця, і потрібний достаток від Батька, що разом складають те справжнє і досконале щастя, яке може збагнути лише народжена від Господа душа.

"Жнива" - це свідчення Всевишнього про Його добрі наміри та неймовірну любов до людини. Це заклик прийти до Нього за отриманням безцінного й найвищого подарунку, який незрівнянно більший всіх скарбів світу разом узятих. Це спонукання все більше змінюватися з допомогою Духа Святого на образ даний нам у Сині Божому Ісусі Христі(Еф.4:13). Це усвідомлення розуму про вдячність, яка має виявлятися на ділі(Мар.5:19; Лук.18:43).

Господня благодать є справді незаслуженим відношенням Творця до людства, адже своїми справами воно заслуговує зовсім на інше… . Але багатомилостивий Бог виявляє її всім людям, сповіщаючи Свою любов до кожного, навіть до того, хто ненавидить Його(Матф.5:45; Лук.23:34).

Споглядаючи зібрані плоди від землі, в черговий раз бачиш доброту Бога, яку так мало помічає більшість людей. Але якщо світ не дякує, так як повинно це робити, то церква славить Його всім своїм єством, бо не тільки розуміє, але й занурена Його благодать кожної миті свого життя.

Таким було наповнення цьогорічного святкування Жнив тепер уже в "Благодатному"(а не Чапаєвки в минулому). На святі були й гості з інших церков, що не тільки розділи радість святкового служіння, але й долучилися до нього піснями, віршами та молитвами.

Після ж служіння відбувся й традиційний для цієї події обід, де продовжували дякувати та славити Бога за Його милість і щастя бути з Ним.
Жнива 2016 фото


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0