chapaevka-church

Незбагненно розуму, але відчутно серцю

02,10,16 Богослужіння в Церкві Христа Спасителя9 Любов Божа до нас з'явилася тим, що Бог Сина Свого Однородженого послав у світ, щоб ми через Нього жили. (1Iван.4:9)

Кожного разу, виконуючи заповідь Господа Ісуса Христа щодо згадки Його Голгофської смерті, невільно споглядаєш незбагненну батьківському розуму любов Бога до грішної людини. Ти прекрасно розумієш, що всезнаючий Бог добре відав про майбутнє зневажливе відношення загальної частини людства до Його неосяжної доброти. І при цьому не вміщуєш в собі те, як може батько так вчинити зі своїм єдиним дитям. А пояснення цьому можна знайти лише тоді, коли насправді в тобі поселяється досконала любов Божа. Любов, що все покриває і повністю віддається заради інших. Любов, що все перемагає і все терпить. Любов, яка дає життя нині і яка ніколи не припиниться (1Кор.13розд).

Тому, кожного разу під час Вечері Господньої, серце упокорюється, а мозок сповнюється розумінням того, що Бог тебе любить понад усе й жертва Його Сина є беззаперечним доказом цього. Стає ніяково й соромно за власну невдячність, що міг би робити набагато більше для Господа ніж це робиш нині. Що багато використовуєш і часу, і ресурсів на речі, які не мають ніякої вічної цінності, а при цьому забирають так багато всього. Що всі особисті жертви є нічого невартими, чим можна було б гордитися. А всі страждання й проблеми у власному житті і служінні, є ніщо в порівнянні з тим, що довелося перенести Христу заради тебе.

З такими думками і сердечним тремтінням виконують заповідь Спомину християни, бо знають всю честь та привілей бути дітьми Бога й тому в розтрощеному дусі вклоняються Господу. Саме таким було поклоніння Отцю Небесному тієї неділі, що містила й Вечерю Господню. Особливого благоговіння священнодії додав перегляд відеоролика "Міст", що так добре ілюстрував страждання Батька, віддаючи Сина Свого за спасіння наше і тим доводячи Свою довершену любов до людини.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0