chapaevka-church

Звичайна довіра християн

16,10,16 Богослужіння Церкви Христа Спасителя7 Нехай кожен дає, як серце йому призволяє, не в смутку й не з примусу, бо Бог любить того, хто з радістю дає! (2Кор.9:7)

43 І покликав Він учнів Своїх та й промовив до них: Поправді кажу вам, що ця вбога вдовиця поклала найбільше за всіх, хто клав у скарбницю. (Мар.12:43)


Доводиться багато чого робити того, що зовсім не є приємним чи бажаним, але через наявну необхідність впокорюєшся й з терпінням чиниш відповідне. А є так, що речі хоч на перший погляд і здаються незручними й марнотратними та в підсумку приносять надзвичайно великий зиск і це виробляє радість від таких дій.

Християнство просто не мислиме без жертовності, адже наслідуючи свого Господа Ісуса Христа, всякий християнин віддає особисті ресурси, щоб виявити свою вдячність Спасителю за Його жертву, що незрівнянна із будь-якими втратами. Розуміючи це люди жертвують для Бога свої і кошти, і сили, і час. Але при цьому існує й велика небезпека, коли це робиться, як говорилося вище не з радості, а з примусу. Коли в пожертвах вбачають обов’язок, якому "не дуже раді". Тоді така жертовність не приносить користі ні самому, ні тим більше радості всезнаючому Богу. Боже схвалення пожертв полягає у тому, щоб людина добре зрозуміла та розібралася у надзвичайній цінності саме щирої жертви, яка дається із справжньою радістю й накопичує скарб на Небі.

Вдова, яка поклала до храмової скарбнички останнє, що мала, безумовно це зробила із щирої сердечної вдячності та любові до Бога. Невіруюча людина цього б не зробила, бо знала б, що залишилася без нічого й надіятися буде нінащо. Тільки справжня довіра й любляче серце може так віддатися повністю у розпорядження Господа. І тому недарма Христос схвалив саме такий вчинок і велів бути йому записаному у Євангелії назавжди. Це дуже любе Отцю Небесному, - коли діти Його так довіряються Йому.

Сьогодні це заклик до кожного залишатися вірним Господу та віддавати Йому жертви із справжньою радістю, навіть якщо це дуже впливає на наший матеріальний чи фізичний стан. Батько любить коли Його чада не сумніваються у Його всемогутності та повсякденному піклуванні. І Він не залишить нікого без вічного скарбу, хто саме так відноситься до своєї жертовності.

Брат Олександр проповідував на дану тему, ґрунтуючись на уривку Євангелія від Марка і тим продовжив серію проповідей на дану книгу. Ну й звичайно ж багато співали на хвалу Спасові й молилися до Нього про все і особливо про те, щоб подібно до жертовної вдови ніколи не сумніватися у своїй повній відданості Отцю Небесному. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0