chapaevka-church

"Відкриваючи" рани Христові

06,11,16 Служіння Церкви Христа Спасителя24 Він тілом Своїм Сам підніс гріхи наші на дерево, щоб ми вмерли для гріхів та для праведности жили; Його ранами ви вздоровилися. (1Петр.2:24)

Знайомий поділився історією: "Одного разу в дитинстві, поранивши стопу ноги, після перев'язки її не зміг довго витерпіти, щоб не подивитися, як там справи із загоєнням. Відкривши поранення, я пошкодив місце рани і воно знову почало кровити й боліти. Наступного дня така ж сама історія повторилася і наступного також. І тільки після того, як мама помітила моє "старання" й заборонила мені туди "лазити", рана почала менше турбувати мене і швидше гоїтися. Вона добре нагадувала мені про себе завжди, коли я "не давав" їй спокою. В ті моменти я аж ніяк не міг забути про свою проблему."

Ця історія може добре говорити нам про необхідність "відкривати" рани Христові, щоб наша пам'ять про Його страждання не зникала, а емоційний момент від того спричиняв у нашому серці живу вдячність, що виливається у нашій добрій поведінці. Щоб душевна біль від Його страждань, завжди нагадувала нам про нашу проблему гріховності, яка стала причиною Ісусових мук.

Під час Вечері Господньої, саме споглядання ран Христових відкриває у наших серцях нагадування неймовірної любові Божої до нас, яка аж ніяк не дає забути й про нашу особисту відповідальність виконувати своє призначення, як дітей Божих.

Приносили славу Богові всіма своїми діями, - ось до чого нас покликано(1Кор.10:31)! І в момент Спомину це відчувається з особливим натиском.

Тому обов'язково один раз на місяць ми чинимо Спомин смерті Господньої, щоб "не давати загоїтися" співчуттю мукам Сина Божого за нас і щоб від них ми збуджувалися до ще більш праведного життя.

Священнодію Спомину було проведено не лише в "нашій" церкві, але і в кожному зібранні, де Батько поставив нас чинити те. І в кожному з зібрань всю увагу концентрували лише на Богові і славу за все віддавали тільки Йому.

Особливо піднесено це робили сестри церкви села Квітневого(Ленінське), адже тільки раз на місяць до них приїздять наші служителі, щоб допомагати стояти у вірі й духовно зростати в Господі. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0