chapaevka-church

Благословляй Господа завжди

13,11,16 Служіння Церкви Христа Спасителя2 Благослови, душе моя, Господа, і не забувай за всі добродійства Його! (Пс.102:2)

Відвідавши стоматолога, дружина ще й наступного дня відчувала дискомфорт і невеличку біль після того, як лікар зробив усі потрібні процедури щодо лікування. Звичайно ж, що це було неприємним, проте стерпним і припинилося дуже швидко. Окрім того через день настала ще й певна радість, адже тепер зуб більше не турбував, як те було до візиту в лікарню. Довелося трохи потерпіти, трохи витратитись, трохи перебороти страх та небажання мати неприємні процедури, але в підсумку є добрий результат і повне задоволення. Довелося довіритися спеціалісту й він добре зробив свою справу. А нетривалий після-лікувальний дискомфорт є звичайне явище, адже зуб і ясна піддалися зовнішньому впливу й потрібен був просто час для повного його відновлення.

Щось схоже нині відбувається і в церкві села Придніпровське, Чорнобаївського району, Черкаської області. Від'їзд пастора на постійне проживання до іншої країни став схожою болісною процедурою для неї. Адже із Василем Михайловичем Устенко пов'язана вся історія місцевої церкви і кожен її момент. Всі досягнення і все, що нині є у громаді нерозривне із його служінням. За ці 24 роки кожна "овечка" звикла до свого "пастуха" і тепер за звичкою "шукає" його голосу. Це зрозуміле, бо ми завжди прив'язуємося до інших людей, тим більше коли вони добрі.

Але щоб відновилася попередня здорова атмосфера, потрібен час для цього і певні правильні дії. Потрібно трохи потерпіти, щоб "загоїлася" рана. Потрібно дещо витратитись на "лікування" особистими зусиллями, переборовши і страх, і небажання дискомфорту . І найголовніше повністю довіритися досконалому Лікарю, що зробить над-майстерно лікування і всі необхідні процедури для повного відновлення здоров'я.

Господь Ісус Христос і є саме тим досконалим Лікарем, Який водночас є і особистим Пастирем для кожної Божої "овечки". Скільки разів Він вже показував Свою турботу й добродійство, що тільки невдячний може цього не помічати. Забувати все те, що Він робив і постійно робить в житті дітей Своїх та церкви, є не тільки невдячність, але елементарний злочин. Він є джерелом всього доброго і щасливого. Тільки Він в змозі виправити і навіть преобразити на краще будь-що. Він це робив ввесь час у Придніпровському, використовуючи брата Василя і Він це продовжить робити через когось іншого. Він не забуде й не покине. Він не перестане любити й піклуватися. Він контролює все і виробить плоди найкращі .

Тому навіть у цій болісній ситуації, церква благословляє свого Господа, бо знає Його безперервну доброту і милість, яка виявляється кожного дня. Тому налаштована вона і терпіти, і витрачатися, і переборювати страх та дискомфорт.

До того ж церква має й підбадьорення, адже Бог посилає в цей час підмогу братів і сестер із інших церков нашого братства. Тієї неділі "наша" церква проводила богослужіння там і певний час саме на нас лягає ця почесна ноша, доки Бог не поставить свого "пастуха" на постійне служіння дітям Своїм у селі Придніпровському.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 44

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0