chapaevka-church

Пильність християн

20,11,16 Служіння Церкви Христа Спасителя33 Уважайте, чувайте й моліться: бо не знаєте, коли час той настане! (Мар.13:33)

В наш час є такий вислів: "Той, хто володіє інформацією, - володіє світом". Багато можна говорити на тему цього гасла, але одне з чим ми повинні погодитися, так це те, що знання певних речей чинить і свій вплив на те чи інше.

Коли б людина наприклад, точно дізналася числа наступного розіграшу грошової лотереї, то без сумніву вона б вклала туди всі свої заощадження, а може й позичила б значну суму, адже знала б переважну вигоду для себе.

А коли б знала точний час своєї смерті, то також була б під впливом пізнаного й робила б певні речі у залишку свого життя, згідно свого світогляду. Одні б у відчаї пустилися у всі "тяжкі", інші можливо б намагалися зробити, щось добре на згадку про себе. А ті, що знають Бога безумовно б повністю присвятили себе служінню Господу.

Інформація про точний день "кінця всьому" схована Богом із міркувань Його Батьківської любові та турботи, бо знає Творець нашу слабкість і схильність до передчасних висновків. Але водночас Він наголошує про неминучість такого моменту і важливість нашого відношення до нього. Тому Він закликає нас: уважати, чувати, молитися.

Слово уважати, в даному випадку, означає уважно дивитися, спостерігати із певною метою. Із ціллю чіткої ясності всього, що відбувається навкруги, християнин має порівнювати все із Словом Божим, що є світильником для нього (Пс.108:105). Чувати, - означає пильнувати або ще не спати. Тобто, - бути на сторожі, захищаючи кого-, що-небудь від нападів, ворожих дій(ТСУМ). Ворог людини і всього Божого, – сатана, ніколи не втомлюється робити зло. Для цього він використовує самі вишукані методи, про які людині важко й здогадатися на початку. Але будучи в постійному єднанні із Господом через молитву, вона стає здатною не тільки не заснути, але й вести успішну боротьбу із ним, досягаючи завжди перемоги.

Бути завжди "на чеку" закликали у зібраннях церкви "Христа Спасителя" тієї неділі. А найкращий засіб для того, щоб бути пильним, - є якраз повна посвята себе Богу, яка невід'ємна від щирого та палкого служіння Йому.

Цю істину "розкручували" у кожному із богослужінь, де нам випала честь проводити зібрання в Ім'я Господнє. І при кожній можливості всі прославляли Бога за Його любляче серце. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0