chapaevka-church

Та чи помилка?

04,12,16 Служіння Церкви Христа Спасителя28 І знаємо, що тим, хто любить Бога, хто покликаний Його постановою, усе допомагає на добре. (Рим.8:28)

Майже рік кожної неділі у церкві говоряться проповіді на Книгу Євангелія від Марка. Брати-проповідники по-черзі виголошують промови на місця цієї книги, що йдуть одне за одним. Слідкуючи на якому вірші зупинився "попередник", наступний проповідник обирає новий уривок, щоб продовжити цілісне вивчення Писання. Але за неділю до цього трапилася невеличка помилка і черговий брат "перескочив" декілька віршів. Спочатку хотіли повернутися повністю до пропущених віршів, але коли обговорити дане місце, то побачили, що в принципі цілісність теми не зруйнована і "забуті" вірші не впливають на загальну її картину. Тому вирішено було не дивлячись на помилку, продовжувати з наступних віршів. Коли ж подивилися на їх зміст, то побачили, що вони точно відповідають темі майбутнього богослужіння. Адже та неділя була першою і як наслідок містила Спомин, а місце для проповіді випадало саме про останню вечерю Господа перед Голгофою. І тоді стало зрозумілим, що не було ніякої помилки, бо потрібно було в такий день проповідувати саме на це місце.

Цей випадок лише підтверджує ту істину, що Господь впорядковує все життя дітей Своїх. Часто може видаватися, що сталося щось неприємне чи навіть зле, але коли проходить деякий час, то бачиш, що воно принесло тільки благо (Рим.8:28). Не помилкою була і страта Святого Сина Божого, що може так видаватися. У тому був досконалий план Бога, щоб через жахливий вчинок людей, вони отримали найбільше добро, про яке і мріяти не під силу, – стати абсолютно святим для життя у вічному Царстві Отця.

Саме із цією істиною проводилися зібрання в Благодатному, де ще було й братське чаювання по-закінченні та у всіх інших дочірніх церквах. Тому і в Деньгах всі присутні по-особливому вклонялися Богу того дня й славили Його всім серцем своїм. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 50

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0