chapaevka-church

Доля пастора

11,12,16 Служіння Церкви Христа Спасителя
28 Пильнуйте себе та всієї отари, в якій Святий Дух вас поставив єпископами, щоб пасти Церкву Божу, яку власною кров'ю набув Він. (Дiї.20:28)

В кінці Євангелія від Івана описується розмова воскреслого Господа із апостолом Петром(Iван.21:15-22), який напередодні страти свого Учителя відрікся від Нього. Ісус тричі запитував Свого учня чи той любить Його більше ніж інші і тільки після третього випробування, коли почув, що Петро визнає Його за Всезнаючого Бога, зупиняється і надає йому право пасти Його отару.

Що ж означає "любити Господа більше ніж інші", виникає логічне запитання із даного діалогу. Можливо це плоди, що приносяться вдалим служителем? Але є приклади, коли великих успіхів у служінні церкви досягає людина, яка у всій свої поведінці далеко не відповідає заповідям Господа(Іван.14:15,21) або й взагалі відпадає згодом. Може це великі знання? Але навіть атеїсти добре знають зміст Біблії! Особисті досягнення в кар'єрі? Та чи може таке явище бути 100% свідченням? – звичайно ж, що ні! Бо переважно безбожники мають великі успіхи свого положення в цьому світі. Що ж тоді "любити Христа більше ніж інші?" У світлі Слова Божого, це означає платити більшу ціну! Саме про це сказав Христос Петру, як наслідок його привілеї бути Його служителем(Iван.21:18-19).

Кожен пастор, що хоче щиро служити Богу, неодмінно переносить страждання(2Тим.3:12). Без цього не буває, бо така є плата за отриманий привілей. Це доля всіх вірних послідовників Христових, що служать Йому у цьому гріховному і ворожому світі. Та при цьому це є й особлива нагорода, що виражається у повноваженні, наданім Богом, представляти Його у світі цім й бути із Ним у вічності. Причому зв'язок є нерозривним та дієвим!

Такі слова настанови було сказано брату Ястремському Ігорю Мячеславовичу, в час рукопокладання його на служіння пастора в церкві "Міцна Вежа" міста Золотоноші, куди люб'язно запросили і нас. Також багато говорилося слів побажань, щоб брат Ігор і його дружина Світлана завжди були зразком для всієї церкви, в якій Сам Господь поставив їх спільно пасти овець Його.

А після Золотоноші ми змогли ще й відвідати дочірню церкву у Кедині Горі, де так само могли зосередитися на тому, якими мають бути Християни у всьому своєму житті, що вміщує і обов’язкове страждання. І через яке особливо прославляється Бог!( 1Пет.2:19-20).


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 44

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0