chapaevka-church

Непохитна надія

18,12,16 Богослужіння Церкви Христа Спасителя36 І благав Він: Авва-Отче, Тобі все можливе: пронеси мимо Мене цю чашу!... А проте, не чого хочу Я, але чого Ти...
37 І вернувся, і знайшов їх, що спали, та й каже Петрові: Симоне, спиш ти? Однієї години не зміг попильнувати?
38 Пильнуйте й моліться, щоб не впасти в спокусу, бадьорий бо дух, але немічне тіло!
(Мар.14:36-38)


В час душевних мук в Гетсиманському саду, Ісус Христос дав повеління учням, щоб вони були напоготові доки Він буде молитися до Батька Свого(Мар.14:34). Проте коли Він повернувся до них, то побачив, що всі вони сплять.

Ця історія, як ніщо інше, добре ілюструє саму суть грішної людини і її не досконалість. Вчинок учнів в чергове підтверджує істину, що надія на людину дуже слабка.

Так, трапляються в буденному житті випадки коли завдяки підтримці й допомозі друзів чи родичів ми отримуємо поміч у деяких речах і так повинно бути. Але, що стосується абсолютної надійності, то ніхто із людей не зможе цього дати. Немає надійного нікого. Адже кожен є звичайною смертною людиною.

В силу своєї природи, людина просто не здатна бути стовідсотковим гарантом у вирішенні необхідних їй питань. А коли це стосується вічного спасіння, то це взагалі навіть не розглядається. Жоден не зможе спасти себе самого від покарання за гріх(Рим.6:23) і тим більше це зробити комусь. Бо всякий гріх буде покараний(Рим.3:23). І тільки незаслужена, добровільна й жертовна смерть Господа на хресті, дає можливість людині отримати цей благодатний дар спасіння особистою вірою, як заплату за власну провину(Еф.2:8-9).

Тільки повна надія на Бога дасть можливість у підсумку мати потрібний результат. Так робив Христос в час Гетсиманських страждань, навіть коли не отримав позитивної відповіді на прохання уникнути хресних мук. І тому після всіх страждань й перенесеної смерті, Він встав воскреслим третього дня за обітницею Бога(1Кор.15:4).

Нехай даний приклад зажди нагадує нам, що в самі тяжкі моменти життя ми не залишимося без Божої участі. Навіть коли ми думаємо, що все дуже сумно і виходу немає, згадаймо муки Господні, а особливо нагороду за покору перед Отцем Небесним.

І ще один важливий момент у цій історії, - це все ж таки завжди бути напоготові. Пильнувати про своє життя є необхідністю всякої душі, навіть тієї, що вже досить давно з Господом. Бо можна просто "проспати" багато-чого важливого у своєму житті і в підсумку не виконати свого призначення й не принести Богом очікуваний плід. Тому дбаймо про своє покликання і з сумління звершуймо своє спасіння, адже маємо непохитну надію у Христі!

10 Тому, браття, тим більше дбайте чинити міцним своє покликання та вибрання, бо, роблячи так, ви ніколи не спіткнетесь. (2Петр.1:10)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 32

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0