chapaevka-church

Дар Різдва

25,13,16 Святкування Різдва Христового34 Відповів їм Ісус: Поправді, поправді кажу вам, що кожен, хто чинить гріх, той раб гріха.
35 І не зостається раб у домі повік, але Син зостається повік.
36 Коли Син отже зробить вас вільними, то справді ви будете вільні.
(Iван.8:34-36)


Прихід на землю Господа Ісуса Христа в тілі людини, є проявом Божої милості на потребу грішної людини. Кожна людська душа знаходиться в такому стані, що її перспектива лише вічна смерть, бо саме така доля всякого гріха (Рим.3:23). Адже не існує нікого, хто не вчинив би хоча б однин гріх. А якщо подивитися на це питання набагато глибше, то виявляється, що все життя людини засіяне постійними речами, яким не місце в досконало-святому середовищі Бога. Гріх наскільки пронизав людину, що вона практично знаходиться в міцних ланцюгах його і тільки явлена Божа благодать у Сині Його, що заплатив за вину людей, може стати спокутою і очищенням від нього.

Тому народження Ісуса принесло всім людям можливість на звільнення від полону смерті і реальну пропозицію мати вічне життя з Богом (Рим.6:23). Господь прийшов, щоб дати волю людині від тих ілюзій і всієї підступності гріха, який обдурює її і вселяє хибні переконання та трагічні прагнення в житті. Це тільки може здаватися, що людина є господар свого життя і чинить все за власним судженням. Насправді за всім цим стоїть добре замаскована паска диявола, який тільки того й бажає, що знищити людину (1Петр.5:8). Він прикрашає і робить привабливим "отруту", яка неодмінно вб'є, якщо тільки вчасно не вжити "протиотруту". І лише Христос, що зійшов на землю, може звільнити від приреченої долі людину й надати їй справжню волю, щоб жити вічно і щасливо(Дії.4:12). Ось, що містить в собі це диво боговтілення, яке відзначають церкви в день святкування Різдва Христового.

Саме такою була тема цьогорічного святкування Різдва, що так прекрасно співпало із недільним днем і тому мало неабияке піднесення, адже всі мали вихідний й могли бути разом зі всіма братами і сестрами у зібранні. Цього року ми могли святкувати Різдво в один день практично зі всім світом. І тепер маємо надію(бо внесено до Верховної Ради таку пропозицію), що невдовзі і в нашій країні уряд вчинить мудро й зауважить на тих християн, що відзначають Різдво саме 25 грудня разом зі "всім світом" та зробить цей день вихідним завжди.

Особливою радістю в богослужінні було й те, що на свято приїхали представники зі всіх наших дочірніх церков і це надихало ще більше славити Бога, адже це свідчення Його величної жертовної любові, що об'єднує всіх людей в одну Його сім'ю.

А після богослужіння був ще й обід, який так смачно приготували місцеві сестрички та надзвичайно-важливе братерське спілкування близьких і рідних у Христі людей.

І звичайно ж постійне прославлення Бога за Його доброту до людини, що виявлена у безцінному дарі звільнення її від рабства гріха і смерті.
Фото служіння


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0