chapaevka-church

Служіння Богу з першого дня

01,01,17 Служіння Церкви Христа Спасителя37 Він же промовив йому: Люби Господа Бога свого всім серцем своїм, і всією душею своєю, і всією своєю думкою. 38 Це найбільша й найперша заповідь.
(Матв.22:37,38)


Першого числа відбулися перші зібрання "нашої" церкви у 2017 році. Напередодні того дня чулися слова деяких скептиків, щоб мовляв після Новорічної ночі мало-хто прийде у зібрання зранку. Чесно кажучи такі заяви виглядають м'яко-кажучи незрозумілими, бо як можна проігнорувати чи відсунути на друге місце богослужіння тим, хто пізнав Бога і Його незбагненну любов у жертві Сина Свого. Безумовно, що всі кому Господь є найдорожчим, визначили пріоритетом бути у зібранні й поклонитися саме Йому того дня. Й до радощів потрібно сказати, що майже всі члени церкви були в зібранні. А хто не був, то напевне дійсно мав вагому причину, яка не дозволила їм прийти.

Так само і у всіх наших дочірніх церквах відбулися зібрання без жодних суперечливих нюансів. Всі не тільки без нарікань, але навпаки із великим задоволенням прийшли в перший день нового року до церкви, щоб розпочати його саме із поклоніння Творцю та молитви про Його благословення на ввесь рік.

Таким було зібрання і у Квітневому, куди ми змогли поїхати, щоб відвідати сестричок та звершити священнодію Вечері Господньої.

Немає і не повинно бути нічого більш важливішого для людини ніж поклоніння Богу і слідування волі Його. І кожен, хто так чинить не тільки є слухняним дитям Його, але й на справді виявляє свою вдячність Спасителю за Його страждання і смерть на Голгофському хресті.

Тож нехай з першого дня всі наші старання у новому році будуть направлені саме на шукання можливостей прославляти Бога через особисті справи, які ми робимо у нашому житті і житті "нашої" церкви. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 32

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0