chapaevka-church

Традиції з новим наповненням

08,01,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі. (Матв.5:16)

ТРАДИ́ЦІЯ, ї, жін. - Досвід, звичаї, погляди, смаки, норми поведінки і т. ін., що склалися історично й передаються з покоління в покоління.

В тому зібранні було багато-чого, що справді є звичним і досить сталим у служінні Церкви Христа Спасителя. Традиційно молилися, співали, читали вірші, говорили проповідь. Традиційно підбадьорюючу і запальну промову сказав пастор Джон Хенді, що нині перебуває в Україні разом із своєю "половинкою" Джанет. Майже все було прогнозованим і очікуваним. Навіть Різдвяний час говорив про тематику всього зібрання. Можливо лише нетрадиційно виконували заповідь Господа Ісуса Христа, щодо згадки Його смерті на хресті, не в першу неділю місяця. А так усе могло би здаватися звичним, буденним, що не принесе нічого нового.

Проте зовсім по-іншому у кожному зібранні Господньому. Ніколи не буває так, що людина після богослужіння залишиться без нових знань, без нових думок, без нових ідей і прагнень до кращого, без нового піднесення, хіба-що тільки сама противиться дії Духа Святого.

Через всі традиційні моменти зібрання Господь говорив до всіх слухачів про нові переміни, які мають настати в житті кожного у новому році, що отримав гасло: "Звіщати Євангеліє кожного дня". Адже цей особливий Різдвяний період життя і служіння церкви дуже чітко сповіщає про призначення кожного, хто пізнав спасіння Боже в Христі Ісусі. Бог "запалив" вогника у кожному серці дитини Своєї, щоб вона світила й іншим. Говорити кожного нового дня про свого Творця і Його порятунок людям, - є обов’язкова традиція всіх християн.

Тому то всі традиційні моменти служіння вміщували й новий зміст, що не суперечив встановленому Господом призначенню церкви й дітей Його, але відкривав нові грані й методи в досягненні цілей у новому 2017 році.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0