chapaevka-church

Слушний заклик

15,01,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя1 Тож і ми, мавши навколо себе велику таку хмару свідків, скиньмо всякий тягар та гріх, що обплутує нас, та й біжім з терпеливістю до боротьби, яка перед нами,
2 дивлячись на Ісуса, на Начальника й Виконавця віри, що замість радости, яка була перед Ним, перетерпів хреста, не звертавши уваги на сором, і сів по правиці престолу Божого.
(Євр.12:1,2)


Хоча всі Різдвяні служіння вже начебто і закінчилися, але в тому зібранні його дух ще добре витав. Ще співали Різдвяні псалми, згадували свідчення недавніх подій, навіть за численними проханнями, для всіх, хто не був у дитячому служінні, показали знову театралізовану постановку на тему народження Ісуса Христа. Постановку із якою цього Різдва наші актори відвідали 11 різних закладів.

Та проповідь, яку сказав пастор Джон Хенді, зосереджена вже була більше на майбутньому житті церкви і кожного її члена. Взявши за основу місце із Послання до Євреїв, Джон закликав присутніх до старанності у особистому зростанні. Щоб всі, хто пізнав Бога і став Його дитям навіки, не лінувалися докладати зусиль у досягненні перемог над гріхом та служили Богу власними дарами. Таким чином кожен не тільки зможе вірно проходити свій земний шлях, але й допоможе "своїй" церкві виконувати її призначення також. А можливо так чинити лише за постійного, щирого і наполегливого споглядання того, що зробив Христос для всіх нас, аби ми мали життя вічне у Царстві Його.

Це було останнє недільне зібрання для Джона і Джанет в Україні цього візиту. Тому багато-хто з ними прощався, хтось дуже дякував за все, а дехто намагалися просто поговорити, бо час їх наступного приїзду знаний лише Богом.

Що ж, правильно буде, коли ми прислухаємося до слів дорогого брата й насправді будемо зростати у пізнанні Бога та принесенні плодів Йому на славу. Щоб за його відсутності ми не приносили жодних розчарувань, але ще більше радували друзів і надихали їх продовжувати співпрацю із нами, яка у кожному моменті звеличує виключно нашого Бога, - Отця, Сина і Духа Святого. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0