chapaevka-church

Розпізнавати визначених

19,02,17 Служіння Церкви Христа Спасителя10 Отже, і вони нехай перш випробовуються, а потому хай служать, якщо будуть бездоганні. (1Тим.2:10)

Кожна помісна церква бажає, щоб у неї були обдаровані, чесні, правдиві служителі. Щоб вони могли добре навчати, керувати та дбати про громаду. Щоб ніколи не було соромно за своїх служителів і навпаки, - щоб вони були за взірець всім. Найперше таким має бути пастор, але й так само всі, хто став до праці Божої у церкві Його. За великим рахунком, - кожен християнин повинен бути світлом цьому світові й прикладом у всьому(Матв.5:14-16; 44-45). І все ж таки церковні служителі мають стояти на сходину "вище" у питанні особистої святості. Тобто у таких не повинно бути речей, що трапляються у тих, хто ще не "піднявся" до відповідного духовного рівня служителя церкви. І так тому велить Слово Боже (1Тим.3розд).

При цьому всі ми маємо розуміти, що духовні дари надходять тільки від Бога і всі люди з якостями, необхідними для певних служінь визначаються також Ним. Але громаді надано завдання розпізнавати таких і виділяти їх на потрібну діяльність у церкві. Для цього Господь дав перелік вимог та орієнтирів, щоб церква могла безпомилково обрати собі тих, хто буде навчати їх, керувати ними, вести їх та дбати про них. І добре коли церква чинить саме так. Тоді не доводиться витрачати зайві нерви, сили, час на те, щоб когось із служителів "перевиховати" на той вигляд, якого він повинен мати. З цієї причини Господь і наказав спочатку випробовувати кандидатів на служіння(1Тим.3:10). Щоб перевірка часом показала правдивість вподобань і вибору пастора й членів церкви. І коли все відповідає волі Господа, то визначені для служінь люди, стають справді великим благословенням для всіх. Тоді церква вірно навчається, управляється та росте на славу Бога.

Тієї неділі відбувалася священнодія рукопокладення на служіння диякона відразу трьох братів Церкви "Міцна Вежа" м. Золотоноші. Церква до цього вже мала чотирьох дияконів, але в силу потреби й стратегічних цілей її, було вирішено покликати на це служіння додатково ще трьох. До цього, як і велить Біблія, вони були представлені громаді й пройшли певний термін випробування, за ввесь час якого не дали жодних підстав братам і сестрам сумніватися у своєму виборі. Тому сам акт об'явлення їх дияконами пройшов у добрій, радісній та натхненній обстановці. Все це було яскравим свідченням вірного бачення пастора і церкви, щодо розпізнання тих, кого Дух Святий наділив потрібними дарами й якостями, щоб вони служили в церкві Божій.

Але церква це єдиний організм і служителі аж ніяк не є чимось стороннім чи відокремленим. Вони належать до загальної сім'ї й наділені нічим не більшим, хіба-що відповідальністю та навантаженням. Вони також люди зі всіма властивими людині недоліками й бідами. Вони також, як і всі потребують і підтримки, і допомоги, і постійної молитви. Не можна церкві від них тільки вимагати, а необхідно так само виявляти їм всіляку підтримку. Отже поставивши на службу одних, інші мають стати служителями і самими для них у відповідності до дару та можливості. Тоді церква справді добре функціонує, виконуючи своє призначення на землі, як організація Господня.

Тож необхідно і всій церкві "Міцна вежа", і всім іншим не відділяти себе від служителів, але поєднуватися з ними у загальну справу Божу, роблячи все за критеріями Слова Його.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 53

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0