chapaevka-church

Слухатися голосу Божого

12,03,17 Служіння Церкви Христа Спасителя
1 Багато разів і багатьма способами в давнину промовляв був Бог до отців через пророків,
2 а в останні ці дні промовляв Він до нас через Сина, що Його настановив за Наслідника всього, що Ним і віки Він створив. (Євр.1:1,2)


В переважній більшості, людина хоче, щоб Бог почув її ніж навпаки. Вона постійно звертається до Нього із проханнями про все на світі, намагаючись "пояснити" Всевишньому важливість та необхідність своїх потреб, начебто Бог не знає всі її обставини життя (Матв.6:5-13). І дуже мало тих, хто в-першу чергу шукає голосу й виконання волі Його. А саме це є головним для кожної душі і саме цього найперше бажає її Творець (Матв.17:5; Матв.7:21; Iван.10:27).

Бог довготерпеливий та багатомилостивий(Чис.14:18), люблячий та добрий(Еф.2:4; 1Хр.16:34), але водночас справедливий та вірний(Пс.10:7; Повт.32:4). Саме Його досконала справедливість стала причиною заступницької жертви Сина Його Ісуса Христа на Голгофському хресті, як необхідної плати за гріх. І це добре вказує на те, що жодна несправедливість не буде "забутою" чи пропущеною. Істина справдиться. Якщо Бог обіцяє, то обов'язково виконає і якщо попереджає, то покарання буде неминучим (вірний бо Він). Якщо Він закликає слухатися голосу Його, бо в цьому є Його воля, то значить так те треба й робити.

І всі часи Господь по-різному доносив Волю Свою. Через особисте звернення, пророків, видіння, сни і т.д. Але разом з приходом на землю Сина Його, Він об'явив у Ньому всю Свою волю та науку(Євр.1:2). Тому шукати голосу Бога означає ніщо інше, як занурюватися та досліджувати Слово Господнє. Коли ж ми цього не робимо, то Він може прибігати до таких методів, що просто змушують нас замислитися про правильність нашого життя та змінити власне поводження у ньому. І Дух Святий є тим засобом, що пробуджує в серцях людей такі прояви, а виниклі обставини життя, - тим інструментом, що добре впливає на них.

В тому зібранні, в якому були присутні гості із Донецьку, саме Дух Святий і спричинив бажання чоловіка на ім'я Сергій визнати себе грішником та попросити прощення у Господа й посвятити Йому все своє життя. Брат Анатолій(донеччанин), що проповідував у богослужінні, наголошував саме на важливості слухатися голосу Бога і це стало останньою "краплею" у рішенні Сергія, якому вже багато часу проповідує Євангеліє його дружина Галина.

А після служіння в Благодатному(Чапаєвці), як завжди, команди служителів роз'їхалися до "своїх" дочірніх церков. В церкву села Коробівки тієї неділі не зміг поїхати її служитель Володя Бакало, так як в цей час він був прооперований(видалення однієї нирки) і ще знаходився в лікарні м.Черкас. Тому під час загальної молитви одним з основних прохань місцевих сестричок було прохання за зцілення їхнього пастора. Та в першу чергу дякували Богові за Його благодать і виражали Йому свою готовність шукати та слухатися голосу Його. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0