Два напрямки постійності
19,03,17 Служіння Церкви Христа Спасителя
42 І вони перебували(постійно-ред.) в науці апостольській, та в спільноті братерській, і в ламанні хліба, та в молитвах. (Дiї.2:42)
ПОСТІ́ЙНИЙ, а, е. - Який триває ввесь час, не припиняючись і не перериваючись; безперервний, безупинний; обов'язковий, неодмінний.
Постійність, - надзвичайно важлива і необхідна риса характеру християн. Вона приносить у їхнє життя дуже значимі плоди, з яких і складається правдиве щастя. Але вона мусить проявлятися у виконанні волі Бога, бо тільки така постійність виробляє відповідні результати.
Постійність: у молитві, у вивченні Слова, у зборах церкви, у служінні Господу, - це основні критерії постійності християн, що вміщують в собі багато складових, яким навчає Біблія. Коли ж ми будемо зберігати вірність цим основним критеріям, то ми приходитимемо і до багатьох інших важливих чеснот дітей Божих. Таким чином ми зможемо не тільки бути задоволеними життям, але й виконувати своє призначення на землі та на ділі виявляти вдячність і любов до нашого Спасителя Ісуса Христа, Який полюбив нас першим(Рим.5:8).
Таке звернення і заклик до молитви про це виголосив брат Ростислав у недільному богослужінні "нашої" церкви. І з таким гаслом ми поїхали проводити служіння в церкву села Коробівки, де ще й досі зібрання проходять за тимчасової відсутності свого пастора Володимира Бакала. Саме постійність у проханні за його зцілення, - було наявним свідченням виконання волі Бога всією громадою.
Нам просто необхідно бути постійними у цих критеріях християнського життя, бо без них ми не тільки багато чого доброго позбавимося, але й будемо віддалятися від нашого Господа і також постійно.
Тож "Бути постійним у виконанні волі Батька" – це не тільки гасло всього життя дітей Божих, а й єдиновірний образ їхнього життя.