chapaevka-church

Вхід Царя

09,04,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя
9 А ті, що йшли перед Ним і позаду, викрикували: Осанна! Благословенний, хто йде у Господнє Ім'я! (Мар.11:9)

Тієї неділі в церквах України святкували подію входу Ісуса Христа в Єрусалим, адже це був не просто візит до головного міста Ізраїлю, але Його прихід для здійснення головної події історії людства, - перемоги над гріхом і смертю(1Кор.15:54).

Коли ж ми дивимося на поведінку людей під час входу Господа, то бачимо у всій тій урочистості атрибути зустрічі саме царя. Це вказує на справжню суть нашого Спасителя і водночас на відповідне відношення, що має бути до Нього.

На відміну від сприйняття тодішньої юрби, сприйняття християн є справжнім та постійним. Адже тоді люди дивилися на Нього, як на того, хто принесе їм політичний і соціальний добробут, не збагнувши дійсної цінності Ісуса Христа. Тому й не дивно, що зовсім скоро вони вже повністю змінили своє відношення до Нього і забажали Його страти. Ми ж пізнали в Ісусі Христі саме Сина Божого, що став для нас і Спасителем, і справжнім Царем навіки. Це зумовлює нас і до відповідного відношення до Нього все своє життя, навіть тоді, коли ми не отримали бажаного.

Будьмо впевнені, що Він разом із приходом в наше серце приніс нам і спасіння, і Царську владу та силу. Але водночас ніколи не забуваймо і те, що Він є справжній Цар і заслуговує відповідного ставлення до Нього.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0