chapaevka-church

Сум, обернений на радість

16,04,17 Свято Воскресіння Господа Ісуса Христа в Церкві Христа Спасителя22 Так сумуєте й ви ось тепер, та побачу вас знову, і серце ваше радітиме, і ніхто радости вашої вам не відійме! (Iван.16:22)

10 Пішовши вона, повідомила тих, що були з Ним, які сумували та плакали. (Мар.16:10)


Настрій, загальний стан, поведінка залежать від обставин, в яких перебуває людина. Коли у неї горе, то вона у скорботі. При втраті дорогих і близьких, навряд чи хтось зможе радіти. Коли ж приходять радісні моменти, то людина посміхається, випромінюючи енергію. А інколи одне змінюється іншим. По ТБ бачив історію про те, як одна родина отримала "похоронку" на батька з війни, а через декілька днів прийшло скасування інформації, де було написано, що він отримав поранення, знаходиться в шпиталі і його життю ніщо не загрожує. Думаю зрозуміло, яка була реакція всієї сім'ї і як нещодавній траур обернувся на загальну радість і щастя.

Страта, смерть і воскресіння Ісуса Христа є найкращим прикладом того, як все може обернутися в іншу сторону. Як Бог здатний все змінити на краще. Учні "сумували та плакали" бо їм здалося, що все покінчено і ніщо же їм не поверне того щастя єднання зі своїм Учителем. Але воскресіння Ісуса Христа підтвердило Його обітницю про вічну радість бути разом і принесло ще більшу користь для всіх.

Воскресіння Господа є фундаментом всього християнства. Поведінка апостолів після воскресіння Христа, мільйони віруючих по всьому світові, постійні відповіді на молитви та т.п. речі, є наявним доказом Його воскресіння й присутності у житті дітей Своїх. Це свідчення й нашого майбутнього воскресіння: "22 Бо так, як в Адамі вмирають усі, так само в Христі всі оживуть, 23 кожен у своєму порядку: первісток Христос, потім ті, що Христові, під час Його приходу" (1Кор.15:22,23).

Кожен, хто впускає у своє серце воскреслого Христа, так само воскрешається до життя, адже душа без Нього є приреченою на смерть. Та і все буде воскресати до життя, коли воно поєднується зі Спасом.

Під час Великоднього богослужіння три душі почули цю величну звістку і головне, - звернення Христа до них, тому й вирішили сповідати своє покаяння перед Ним і церквою та запросити Господа у своє серце, щоб Він і їх воскресив до вічного життя.

А ще в той день був традиційний Пасхальний пікнік, де всі присутні могли у невимушеній обстановці знову прославити Бога та порадіти новому життю у Христі.
Фото служіння: тут


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 53

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0