chapaevka-church

25 років, наповнених «АГАПЕ»

23,04,17 Візит до Золотоноші34 Нову заповідь Я вам даю: Любіть один одного! Як Я вас полюбив, так любіть один одного й ви!
35 По тому пізнають усі, що ви учні Мої, як будете мати любов між собою.
(Iван.13:34,35)
12 Поправді, поправді кажу вам: Хто вірує в Мене, той учинить діла, які чиню Я, і ще більші від них він учинить, бо Я йду до Отця. (Iван.14:12)


В час останньої вечері Господа із апостолами перед Голгофою, коли вже від них пішов Юда Іскаріот, щоб втілити свій жахливий план зради свого Учителя, Ісус Христос почав навчати їх самому головному, що стало для них надважливим для виконання своєї місії на землі(Ів.13-17розд). І найперше Він проголосив заповідь Своєї любові, Якою Він полюбив їх та ввесь світ. Саме любов(агапе-грец.) стала причиною спасіння людей(Ів.3:16) і саме вона є причиною збереження, зростання та сили християнства.

Любов спонукала апостолів нести Євангеліє по світові і навіть віддавати свої життя за Нього. Любов завжди була джерелом вірності та сили перших християн, коли вони зазнавали переслідувань і страждань у світі. Тільки любов Христова є стимулом служіння Богу й людям і нині. І тільки така Його любов пребуде вічно(1Кор.13:8).

Ця любов надходить виключно від Господа, вселяється в серця дітей Божих і стає наповненням всього їхнього життя. Саме вона допомагає християнам збільшувати територію Благої звістки і робити ту більшу справу про яку сказав Ісус учням під час останньої вечері із ними.

Ця ж любов так само була і є причиною плідної й дружньої співпраці між віруючими Золотоноші та Міннесоти(штат США) впродовж уже 25 років, на святкування яких нас люб’язно запросила церква-мама. Звичайно ж, що ми з великим піднесенням прийняли запрошення та розділили радість поклоніння Богу разом із багатьма іншими гостями тієї урочистості.

Дякуймо Богові за Його любов, що нас спасла від вічної загибелі та за те, що вона стала наповненням всього християнського життя, що дозволяє нам бути вірними й досягати успіху у всьому, виконуючи своє призначення на землі


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0