chapaevka-church

Sola Scriptura («тільки Писання»)

07,05,17 Друга частина ювілеюСВОБО́ДА, - Життя, існування і т. ін. без залежності від кого-небудь, можливість поводитися на свій розсуд. (ТСУМ).

«Чи мають християни свободу?» - запитання, що містить велику кількість думок та відповідей. Але за великим рахунком відповідь лише одна, - Ні! : «18 А звільнившися від гріха, стали рабами праведности.» (Рим.6:18)

Так, звичайно ж, що завдяки Жертві Сина Божого християни звільнилися від рабства гріха і йому не належать, а значить вільні. Але з того моменту вони стали власністю Христа, Який набув їх кров’ю Своєю і з цього випливає, що вони є повністю Його(Об.5:9;1Петр.2:9).

Та Господь не ставиться до нас, як до рабів, але як до друзів(Iван.15:14 -15) і тому надає нам право вибору у прийнятті рішення та діях. І все ж таки, як люблячий Батько Він не перестає піклуватися й виховувати нас і тому досить «ніжно», але неодмінно, направляє на вірну дорогу. При цьому Він використовує усі потрібні важелі впливу, щоб і не ранити, але надати добро чадам Своїм.

Біблія має багато різних порівнянь. Її називають і хлібом, і водою, і світильником, і інструкцією і т.п. І одне з них це - «Духовний компас». Значення компаса всім добре відоме, - вказувати вірний напрямок для подорожнього. Так само і людина, мандруючи по земному житті, може скористатися єдиновірним вказівником для правильної життєвої дороги, - Словом Божим. Всяка душа має можливість знати вірний шлях і вірно йти по-ньому, не відхиляючись від курсу. Та біда, що не всякий бажає йти цією вірною дорогою і причина тому, або неслухняність Батькові, або ще належність гріху.

Господь дарував людям свободу від гріха і вічної смерті, щоб ми жили й могли робити правильний вибір. Щоб ми не були «паралізовані» для правильних дій. Отже Він чекає, що кожна душа навернеться до Нього й стане дитям Його. А діти вже в свою чергу, будуть обов’язково в слухняності виконувати волю Батька.

Немає ніякої свободи, щоб чинити неправду. Це хибна ілюзія від диявола. Це він хоче, щоб людина обрала для себе отруту і вмерла. Батько ж забороняє всяку річ, що несе зло дітям Його і робить все, щоб не сталося вічної трагедії(1Кор.11:30-32).

Тільки все без виключення Слово Боже повинно бути основою всієї поведінки та планів послідовників Христових. Немає у них ніякого права, щоб не слухатися Батька чи що-небудь нехтувати в Писанні. Тільки Біблія є вказівкою до всіх напрямків наших дій.

Такою була тема промови пастора Річарда Шонерта, який завітав до Золотоноші, щоб відзначити разом із місцевими віруючими 25-річчя сестринських відносин між церквою «Благодать» та «Кевері» зі штату Міннесота США. Брат Річ наголосив на важливості керівництва Словом Божим в-першу чергу пасторів церков, а також всіх християн без виключення. І це є особливо є співзвучне в рік святкування 500-річчя духовної реформації, основу якої складає і теза про Писання, як фундамент християнського віровчення та життя.

Раніше(23 квітня 2017 року) вже відбувалася перша частина цього свята, де Американську сторону представляли місіонери Пол і Лінда Вікланди. Церква Христа Спасителя приймала участь у тій урочистості. Тепер же «Благодать» запросила ще й свою «внучку» із села Коробівки, щоб разом прославити Бога та наочно показати всім , як зростають плоди місіонерства в Україні


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0