chapaevka-church

Вірно використовуй свій земний час

28,05,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя1 Знаємо бо, коли земний мешкальний намет наш зруйнується, то маємо будівлю від Бога на небі, дім нерукотворний та вічний. (2Кор.5:1)

Слово Боже говорить про теперішнє, зіпсоване гріхом тіло, як про тимчасове помешкання нашої душі. Тіло ж майбутньої вічності з Богом називається будівлею вічного проживання. В порівнянні нинішнього становища нашої плоті і майбутнього її існування, перше ми бачимо, як тимчасову халабуду, а друге, - як добротний і міцний будинок.

Коли я читаю цей вірш то відразу пригадую своє дитинство і колгоспну «огородню» неподалік нашої хати. На ній вирощували різні овочі, там ще був виноград, на той час елітних сортів, а також кавуни та дині. І звичайно ж на пам’яті маленьке оселя сторожа, яку називали куренем. Саме вона і є приводом згадувати цю ілюстрацію в момент читання даного вірша.

Сторож знаходився там увесь час - вдень та вночі. Йому привозили з колгоспної кухні їду і він не мав права залишати свій пост, щоб крадії не могли щось поцупити із грядок. Проте дітлахи вичікували той момент коли сторож відпочивав, а знак тому був його гучний храп, і обережно «кралися», щоб поласувати чимось смачненьким. Бували випадки коли чолов’яга прокидався і голосно кричав, чи навіть стріляв у повітря зі своєї «берданки».

А ще були рідкісні випадки коли він чогось їздив додому до дружини, до дітей на нетривалий час. Тоді ми могли зайти до його намету і роздивитися що ж там було. Картина відкривалася дуже простою: ніякого ліжка, але матрац на сіні, деякі речі і жодних меблів, за виключенням лише одного табурету. Стіни й дах були солом’яні, зверху натягнута клейонка, на кінцівках якої були прив’язані цеглини. Ніяких дверей чи вікон, або опалення. Все це вказувало, що дана «споруда» не розрахована для холодів.

Ось в такому помешканні і жив та працював той чолов’яга, доки не зібрали всього урожаю і наступали заморозки. Тоді він, забравши свої нехитрі пожитки, рушницю та маленьку «дворнягу» йшов додому до свого будинку, що мав і вікна, і двері, і опалення, і все необхідне для постійного життя.

Саме так навчає нас Біблія про наші тіла. Вони в силу своєї недосконалості через зіпсування гріхопадінням людини, не розраховані на постійне життя, але на тимчасове, що має своє призначення і виконавши яке, йде до вічної оселі Бога, де вже не буде ніяких негараздів, бід і смерті також. Тому знаючи це, потрібно правильно використати і своє тіло, і всій недовгий час на землі. Прийняти спасіння Христове та служити Йому до того часу, доки не підемо в оселю Небесну, в якій наготовлене Батьком щасливе життя, вище за всі допустимі мрії чи фантазії людини: «9 Але, як написано: Чого око не бачило й вухо не чуло, і що на серце людині не впало, те Бог приготував був тим, хто любить Його!» (1Кор.2:9)

Брат Ростислав Бакало підкреслив цю ідею для загальної молитви церкви, щоб дякувати Богу за Його доброту, змінитися у своїх ділах, цілях та мріях, а також зосередитися на головній проповіді по Книзі Дії святих апостолів, що говорив тієї неділі брат Горюнов Олександр.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0