chapaevka-church

Дар Духа Святого

04,06,17 Святкування Трійці в Благодатному38 А Петро до них каже: Покайтеся, і нехай же охриститься кожен із вас у Ім'я Ісуса Христа на відпущення ваших гріхів, і дара Духа Святого ви приймете! (Дiї.2:38)

В День П'ятидесятниці, коли Дух Святий зійшов на учнів Христових, апостол Петро проголосив проповідь, в якій містилася вся суть Євангелія і для розповсюдження якої, саме і прибув Утішитель від Отця і Сина(Iван.15:26)

Свято Сходження Духа Святого, що відзначали тієї неділі практично у всіх церквах України, покликане сконцентрувати увагу людини на тому, що Бог виявив милість кожній душі, щоб вона могла пізнати спасіння Його, заховане у Христі Ісусі.

Дух Святий надихнув Петра і він сказав те головне, без чого немає значення все інше. Він виголосив зміст Євангелія, щоб людина добре розуміла та правильно віднеслася до Ісуса Христа.

Апостол вказав на те, що Ісус є: історична особистість, істинний Месія, він помер і воскрес, і Який має панувати у серці людей. Він повен стати особистим Спасителем і Господом кожного, якщо такий має здоровий глузд і бажання жити з Богом вічно.

Христос звершив спасіння людини померши за неї на хресті. Але відбувається це спасіння тільки тоді, коли людина відповідає взаємністю на пропозицію безмежного добра Бога й робить відповідний крок в напрямку Його. Вона повинна покаятися(повернутися до Батька лицем) і вчинити все те, що є необхідним. Віддатися повністю у володарювання Христа й тоді зануритися в Нього цілком. Саме Дух Святий чинить це спонукання людини прийти в покаянні до Христа, а коли та відповідає на Його поклик, дає дар вічного спасіння, поставивши печатку Свого ствердження (Еф.1:13).

Святкування Трійці в Благодатному(Чапаєвці) супроводжувалося великим піднесенням, адже значення дії Духа Святого є визначальним у питанні приходу до спасіння всякої душі. Не дивно, що в той день двоє із присутніх, під впливом Духа Божого, виразили особисте бажання покаятися та повністю віддатися в руки люблячого Спаса.

А ще за традицією був церковний пікнік, де всі присутні продовжили прославляти Бога і радіти новому життю у Божій родині.
[/b]Фото служіння


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0