chapaevka-church

Сильний аргумент

11.06.17 Служіння Церкви Христа Спасителя27 Тільки живіть згідно з Христовою Євангелією, щоб, чи прийду я й побачу вас, чи й не бувши почув я про вас, що ви стоїте в однім дусі, борючись однодушно за віру євангельську,
(Фил.1:27)
12 Отож, мої любі, як ви завжди слухняні були не тільки в моїй присутності, але значно більше тепер, у моїй відсутності, зо страхом і тремтінням виконуйте своє спасіння.
(Фил.2:12)


Слова, сказані апостолом Павлом до Филипійської церкви, дуже добре відображають і стан речей, і потребу, і завдання для сестричок із церкви села Квітневого.

Являючись пастором цієї маленької церкви, в силу такої необхідності, маю можливість лише раз на місяць відвідувати моїх дорогих шість"овечок", щоб звершувати з ними священнодію Спомину. "Наша" церква намагається всіляко підтримати свою"доню". Плануємо і в цьому році провести там дитячий християнський табір, а на Різдво святкову драму. Та найголовніше, що ми стоїмо за них у наших постійних молитвах.

Тієї неділі ми знову мали чудове спілкування, в якому пролунало таке риторичне запитання: "То ми ж повинні відрізнятися від світу?!" Безумовно, що церква Христова просто зобов’язана відрізнятися від світу, якщо вона справді стоїть в істині. Адже те, що вона несе світові повністю протиречить цілям його. І тільки вірність своїм переконанням та всьому проповіданому стане сильним аргументом і впливом на грішників. Окрім того життя, яке повністю відповідає вченню Євангелії, є єдиновірним життям всякого християнина та засобом надбання щастя у ньому.

Звершивши Спомин, прославивши Бога за Жертву Христову, помолившись за подальше вірне життя і служіння Йому, а також розділивши спільну трапезу(така є там традиція на Спомин) ми поверталися додому підбадьорені тим, що любі сестрички вірно й твердо стоять у вірі коли нас і немає поруч, адже їхнє життя звершується в присутності всюдисутнього Бога.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0