chapaevka-church

Милість Божа

09,07,17 Богослужіння Церкви Христа СпасителяТого богослужіння ми чинили заповідь Ісуса Христа, щодо згадки Його хресної смерті, а також підводили підсумки двох тижнів дитячих таборів.

Коли ми зосереджуємося на Голгофських стражданнях Господа, то безумовно переповняємося емоціями щирої вдячності за Його, незбагненну розуму людини, проте таку відчутну серцю християнина, любов. Вона знову й знову вказує нам на безмежну милість Бога в Сині Його. Та коли ми дивимося на все наше життя у Христі, то бачимо, що ця милість стала постійним його наповненням. Ми випробовуємо цю милість кожного дня, бо живемо нею і маємо для цього все необхідне. Також милість Бога особливо-яскраво є видною у всіх служіннях, що звершує церква. Саме надзвичайну милість Батька ми бачили під час двох "гарячих" тижнів дитячих таборів, що проводила Церква Христа Спасителя.

Спочатку були проведені табори в селі Деньги та цілодобовий табір для підлітків "Tent City" в Благодатному. Вони, як і завжди, пройшли у великому піднесенні та були сповнені надзвичайної радості від спілкування із добрими друзями й пізнаванні духовних істин. А останній тиждень містив відразу п'ять служінь для дітей по різних місцях. В Благодатному табори проходили в місцевій школі й при Домі молитви церкви Христа Спасителя. В Кедині Горі та Коробівці такі табори відбувалися на території церков. А у Вільхах нас знову люб’язно прийняв місцевий Дитсадок.

І, як бонус, по-вечорам друзі з Америки проводили спортивний табір на стадіоні в Благодатному, де "наша" церква приймала саму активну участь.

Діток було багато і це звичайно ж підносило всіх лідерів, адже саме донести Благу звістку про Христа якомога більшій кількості дітей і є головною задачею всіх цих зібрань. Бо ніщо не може зрівнятися у значимості для людини ніж її вічне спасіння у Христі. Тому в зібранні особливо концентрували увагу на милості Бога, що всі ці заходи пройшли успішно і принесли добрі плоди.

Вже у тому зібранні ми побачили нових дітей, що прийшли до Недільної школи, а напередодні у суботу спостерігали так само значне збільшення у молодіжному зібранні. Звичайно ж, що все це тільки Бог. Тому ми всю славу за всі ці моменти підносили і підносимо тільки Йому.

Попереду ще табір у Квітневому найближчого тижня, а потім у Лукашівці. Ще виникла ідея залишками ресурсів провести табір і в селі Хвилівка, де знедавна проходять недільні зібрання. Будемо за це молитися.

В зібранні багато молилися за Джона і Джанет Хенді й християнську місію Ukraine Christian Ministries (UCM), а також за всіх братів і сестер Великобританії, що так щедро підтримують даний проект. І звичайно ж просили Господа за всіх діток, що були в таборах та про ці служіння і у майбутньому. Це справді надзвичайно благодатний час, коли збирається так багато нецерковних дітей, яких так само любить Бог і бажає їм спасіння.

Це Його велика милість, що ще скрізь лунає Євангеліє Ісуса Христа і ми з вами причасні до цієї дії! Слава Йому за це навіки. Амінь!

Фотоматеріали таборів:
Вільхи
Деньги
Кедина
Коробівка
Малюки
Спорт
Тент Сіті
Школа с.Благодатне


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 32

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0