chapaevka-church

В благовісті, - сила зростання церкви

30,07,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя<i></i>12 А руками апостолів стались знамена та чуда великі в народі. І були однодушно всі в Соломоновім ганку.
13 А з сторонніх ніхто приставати не важивсь до них, але люд прославляв їх.
14 І все збільшувалось тих, хто вірує в Господа, безліч чоловіків і жінок, (Дiї.5:12-14)[/i]

Зростання церкви, - є призначене їй завдання. Причому зростання має бути, як кількісним, так і якісним. Про це сказав Господь перед Своїм вознесінням до Отця Небесного (Мт.28:19-20; Дії.1:8) і тим самим Він встановив чітке завдання для кожної помісної церкви також. Так розвивалася і перша церква на землі в Єрусалимі.

Безумовно, що кожна церква і всі її члени дуже хочуть, щоб їхня громада збільшувалася у чисельному відношенні, а духовний її стан був на дуже високому рівні. Тоді не тільки не буде тяжко чи соромно за неї, але піднесено та гордо, що викликає стан щастя, радості й бажання служити.

Проте не всяка громада зростає, як у першому так і в другому моменті. Не всім вдається добиватися успіху і причини цьому можуть бути самі різні. Та, щоб досягати результату, треба на практиці застосовувати принципи діяльності й поведінки, закладених Господом та застосовані апостолами в подальшому.

Якщо ж ми уважно подивимося на діяльність першої церкви, то побачимо, що проповідь Євангелія, - було яскраво вираженим явищем у всіх моментах її життя. Всяке здійснене чудо чи виникла обставина в суспільстві неодмінно мало ціль сповістити людям про благодать Божу в Ісусі Христі. І результатом таких дій було те, що церква стрімко зростала, а про якість її членів говорить те, що перші християни не жалкуючи віддавали своє життя за вірність Спасителю.

Роздумуючи над цим ми можемо зробити певний висновок: джерело зростання церкви міститься у вірному і щирому служінні Господу власним благовістям, використовуючи для цього всі свої дари та можливості.

На цьому сконцентровували увагу у недільному зібранні Церкви Христа Спасителя, використовуючи чергове місце з Книги Діянь святих апостолів, яка нині є об’єктом для усіх проповідей.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0