chapaevka-church

Люди в білих одежах

06,08,17 Священнодія хрещення по-вірі5 Переможець зодягнеться в білу одежу, а ймення його Я не змию із книги життя, і ймення його визнаю перед Отцем Своїм і перед Його Анголами. (Об.3:5)

Зазвичай людьми в білих одежах називають лікарів та тих, хто працює, так-би мовити, в "мінздраві". Медицина вимагає стерильності, а з білою одежею пов’язують саме чистоту, бо на ній дуже помітно всякий бруд.

Середовище Бога, де існує вічне життя, так само вимагає абсолютної святості і її може дати лише жертовна кров Ісуса Христа (Об.7:14; 1Ів. 1:7; Дії.4:12). Тому коли людина приходить в покаянні до Бога, приймаючи благодать в Сині Його, вона автоматично омивається від всілякого бруду гріха та отримує чисту(стерильну) душу в очах Творця. І традиція одягатися на хрещення в білу одіж, має саме цю символіку, зображуючи чистоту у Христі.

Також слід пам’ятати, що на білому добре видно кожний бруд. Якщо раніше людина мала свою "одіж" повністю замащену і однією плямою більше чи менше, - не мало ніякого значення, то віднині навіть єдина помарка змушує переживати і за неї стає соромно. Тому, обмившись від гріха, слід дуже дбати про власну святість. Щоб наша охайність, як дітей Божих, була свідченням для всіх про чистоту та красоту Господню.

Про це наставляв брат Олександр "хрещаємих" перед виконанням заповіді Господньої щодо хрещення всіх, хто увірував в Нього (Мар.16:16). Також це було зверненням і до тих, хто давно вже ходить дорогою Божою, але серед світу цього. І безумовно до тих, хто ще до цих пір із змученим сумлінням ходить у "брудному одязі", не знаючи всієї радості знаходження в чистоті Божій.

А того дня було охрещено шість осіб. По двоє із церков Благодатного, Коробівки та Деньгів. І це була дуже велика радість для всіх нас. По-перше це плід, який має приносити церква постійно (Мт.28:19-20), по-друге це підбадьорення вірності шляху, а в третє це плоди і наших "доньок". Тому-то слава Богу лунала практично у кожному вислові служіння, адже це тільки Його заслуга, що ми могли це зробити і в 2017 році.

Хвала Йому за все, навіки. Амінь!
ФОТО ХРЕЩЕННЯ


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 53

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0