chapaevka-church

Показувати Бога

13,08,17 Служіння Церкви Христа Спасителя21 І вони підійшли до Пилипа, що з Віфсаїди Галілейської, і просили його та казали: Ми хочемо, пане, побачити Ісуса. (Iван.12:21)

Одного разу хлопчик, що слухав проповідь пастора місцевої церкви, по-закінчені зібрання підійшов до нього і задав запитання."Ви сьогодні говорили, що Ісус має знаходитися в середині людини, як же Він у мені поміститься, адже я такий маленький? Він буде виглядати з мене!". Звичайно ж, що звернення хлопчика спочатку дуже розвеселило пастора, але потім він помітив у ньому й надзвичайну істину. Справді Бог має бути помітним у християнах. Їхнє життя повинно постійно показувати світу свого Спасителя і Господа.

Коли гелени, що прийшли до Єрусалиму поклонитися Богу, дізналися про знаходження там Ісуса Христа, вони вкрай захотіли побачити Його. Напевне їхнє бажання містилося не на простій цікавості, а на жаданні зустрічі з Ним. Саме зустрітися та бути у полі зору Спасителя все своє земне життя є головним призначенням життя всякої людини.

Бачити Христа означає не тільки споглядати Його велич, любов та доброту, але й бути видимим для Нього у кожному моменті свого життя. Бачити Ісуса це мати Його за Господа у всіх питаннях та обставинах. А ще це відображати Його світові, як доброго та люблячого Батька.

Старший пастор по Черкаській Області Фурта Василь Миколайович того для говорив ці слова в зібранні церкви Христа Спасителя, чим надихав усіх присутніх на життя, що випромінює волю Бога. Також вони були й темою в зібранні церкви с.Лукашівка, де звершено було священнодію освячення Дому молитви. Як кожен зокрема, так і Дім Божий покликані говорити людям правду про життя та вічність. Все християнство має показувати світу Бога, який так любить його, що віддав Сина Свого, щоб кожен мав надію на спасіння та щастя в цьому світі.

А ще великою радістю було й те, що в цих зібраннях були дорогі наші Джон і Джанет Хенді, що майже 25-ть років служать в Україні, показуючи всім Христа. За цей час вони допомогли збудувати чимало церковних Будинків і в Лукашівці один із них. Проте всю славу і вони теж, як і всі, підносили тільки Богу. Амінь!
Фото освячення


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Вам сподобався наш церковний сайт?
Всего ответов: 18

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0