chapaevka-church

Божі ставленики

20,08,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя11 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів,12 щоб приготувати святих на діло служби для збудування тіла Христового, (Еф.4:11,12)

В тому зібранні відбулася подія, що засвідчила дієвий розвиток "нашої" церкви. Відразу трьох братів посвятили на служіння пастора.

Всяка помісна церква покликана, щоб зростати у духовному, чисельному, якісному напрямках. Необхідно, щоб кожна християнська громада прославляла вічного Бога, хрестила увірувавших, допомагала членам церкви постійно пізнавати Господа й брати участь у потребах один одного.

Володимир Бакало, Дмитро Коваль і Владислав Ільїн прийняли сан пастора і тепер стали відповідно пасторами церков: с.Коробівки, с.Кединої Гори і с.Благодатного.

Служіння пастора містить у собі завдання дбати та вести свою паству дорогою, визначеною Словом Божим. Керуючись виключно Біблією він мусить давати церкві усе необхідне, щоб кожен член церкви зростав духовно і тим зміцнював Тіло Христове. Щоб перетворювався сам на слугу Господнього і допомагав іншими бути такими. Щоб із чисельними добрими плодами був приготовлений до зустрічі із своїм Спасителем і теж саме зробив своїм братам і сестрам у Христі.

На те свято прибули представники й інших церков, адже це подія не тільки місцевого значення, але й всього Золотоніського регіону. Та напевне і набагато більшого масштабу. Всі присутні отримали неабияке піднесення від урочистого богослужіння і тим прославляли Бога. Вся ж слава безумовно належить тільки Йому. Хоча певні наставники працювали над цими плодами та без Господа не було б нічого, бо саме Він і духовно народив цих братів, і створював усі обставини для сприйнятливого їхнього розвитку.

Пастори Олійник В.М., Дєєв В.О., Хенді Джон та Лимар С.М. виконали священнодію рукопокладання на служіння пастора даних братів спільно із їхніми дружинами, виголосивши молитви посвяти і прохання за них.

Церкви отримали своїх офіційних пасторів, що будуть їм служити ввесь час. Але це не означає, що на них віднині перекладається усе на світі. Що вони перетворюються на рабів і для людей. Вони так само потребують всього необхідно, хіба що із поміткою більшої відповідальності перед Богом. Проте Господь велить церкві відноситися до своїх пасторів, як до тих, що дані їм саме від Нього і хто збудовує їх та веде до вічного життя по земному шляху.

[/i]17 Слухайтесь ваших наставників та коріться їм, вони бо пильнують душ ваших, як ті, хто має здати справу. Нехай вони роблять це з радістю, а не зідхаючи, бо це для вас не корисне.
(Євр.13:17)
17 А пресвітери, які добре пильнують діла, нехай будуть наділені подвійною честю, а надто ті, хто працює у слові й науці.
(1Тим.5:17)

Тож будемо молитися за них та підтримувати у всіх їхніх намаганнях. І тим прославимо нашого Бога також.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0