chapaevka-church

Возвеличення Господа з рідними

27,08,17 Візит до Драбівської церкви46 А Марія промовила: Величає душа моя Господа, 47 і радіє мій дух у Бозі, Спасі моїм, (Лук.1:46,47)

Відвідини церкви в смт. Драбів стали ще одним із тих моментів, коли відчуваєш спорідненість братів і сестер у Христі, незважаючи на те, що з багатьма із них зустрічаєшся вперше.

Переступивши поріг Дому молитви, ми відразу ж зіткнулися із щирими посмішками та доброзичливістю рідних у Господі людей. А дехто навіть з любов'ю дорікнув, мовляв ми так рідко приїжджаємо. Таке відношення і таку радість звичайно ж вселяє в душі Спаситель. Тільки Він, одного разу народив нас наново духовно і зробив усіх таких однією сім'єю, тепер наповнює цією радістю та любов'ю повсякчас, і особливо при зустрічі із одновірцями.

Такий стан виробляє в нас жагуче бажання славити Бога за нове життя та радість у Дусі Святім. В якому б Божому зібранні не знаходився християнин, він завжди хоче підносити Тврорця за Його велич любові, милосердя та доброти. Колись так величала Отця Небесного Марія, дізнавшись про Його вибір та привілей до неї, щодо народження Спасителя світові. Подібним чином хвалять і усі християни Бога за те, що удостоїлися такої честі бути дітьми Його у Христі.

Тому в той день співали та висловлювали своє поклоніння Богу усі присутні в зібранні Драбівської церкви. Навіть гості із Америки, що були там, не відчували жодних мовних незручностей, щоб прославляти Творця разом із усіма.

Ми отримали надзвичайне піднесення від того візиту в Драбів, як від спілкування з рідними у Христі братами й сестрами, так і особливо від спільного возвеличення нашого Господа. Якому поправу належить вся слава навіки. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 53

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0