chapaevka-church

Джерело досконалої єдності

03,09,17 Служіння Церкви Христа Спасителя14 А над усім тим зодягніться в любов, що вона союз досконалости!
15 І нехай мир Божий панує у ваших серцях, до якого й були ви покликані в одному тілі. І вдячними будьте! (Кол.3:14,15)


Часто говориться про важливість єдності в громаді і це зрозуміло, бо від неї залежить так багато у питанні виконання свого призначення всякої церкви. Коли дійсно панує повна гармонія, взаєморозуміння й підтримка, то і робити можна багато всіляких проектів та звершувати самі різні служіння. І зовсім навпаки, коли немає всього цього, а натомість - суперечки, протиріччя, незгоди, то навряд чи можна спостерігати там плоди, до яких покликано чинити кожну помісну церкву.

Можна вдаватися до самих різних принципів налагодження взаєморозуміння, спільності та порядку, щоб церква жила, як серйозна організація із відповідною діяльністю. Напевне це і добре, коли ведеться відкрите спілкування, діалоги та обговорення того чи іншого питання, щоб що-небудь покращити, знайти рішення проблемам. Але буде найкраще і єдиновірне тільки тоді, коли всі ці дії базуватимуться на справжній любові. Найперше до Бога і як наслідок, один до одного.

Любов, яка надходить від Отця Небесного, творить дивовижні й просто неймовірні речі. Вона дає силу прощати всілякі обіди і відповідати на них добром. Вона себе понижує і почитає інших більшими. Вона прагне нести добро всім людям. Навіть непримиримі вороги стають найкращими друзями, коли наповнюються Божою любов'ю(1Кор.13:4-8). Ця любов віддала Сина Єдинородного в жертву за грішних людей, щоб вони мали надію. Вона дає силу, здатність і вміння виробляти єдність між братами та сестрами й у всій церкві загалом. Любов Божа, - це те, що повинно наповняти кожну церкву і яку потрібно шукати ввесь час, щоб досягати вірних плодів. Вона є справді союзом досконалої єдності у церкві.

З такою темою ми їздили до церкви села Квітневого, щоб за розкладом відвідати "доню" і звершити священнодію Вечері Господньої. Хоча невдовзі місцева громада має зменшитися ще на одну душу, сестра Надія переїжджає жити до родичів у інше село, але все рівно церква міцно стоїть у вірі, зберігаючи свою єдність на фундаменті любові Божої.

Слава Господу, що Він нас так любить і цією ж любов'ю наповнює нас, щоб ми могли вірно йти по життю, як діти Його. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0