chapaevka-church

Обітниця для впевненого життя

05,11,17 Служіння Церкви Христа Спасителя6 Я певний того, що той, хто в вас розпочав добре діло, виконає його аж до дня Христа Ісуса. (Фил.1:6)

Апостол Павло, звертаючись до Филипійської церкви, дякує Богу за її вірність у справі благовістя та молиться за всіх місцевих віруючих, підбадьорюючи їх тим, що вони мають тверду надію свого шляху.

Бог, що розпочав Свою справу спасіння в людині, доведе її до логічного кінця. А саме слово "виконає" надає впевненості в неминучості Господньої обітниці.

Це має спонукати усіх послідовників Христових сміливо та з відвагою вірно йти визначеною дорогою, виконуючи своє призначення, як свідків Його благодаті. Причому це треба робити все своє життя, не дивлячись ні на-які його обставини, доки не настане День Христовий – день винагороди за всі наші старання(Фил.2:16; 1Кор.4:5).

Із таким закликом звернувся брат Олександр до "своєї" церкви "Відродження" м.Золотоноші, куди ми змогли прибути для спільного поклоніння Богу та виконання заповіді, щодо згадки Його Голгофської смерті на хресті.

Нам просто необхідно це завжди пам’ятати і тому раз на місяць ми чинимо Вечерю Господню, щоб не тільки не забути про ціну свого спасіння, але й про своє покликання та все, що пов’язане із ним. Господь дуже бажає, щоб ми у всі дні нашого життя і навіть у всіх його миттєвостях відображали волю свого Бога. А також: Його доброту, Його благодать, Його любов і т.д.

Для цього Він створив Церкву Свою і робить цю справу саме через неї(Мт.16:18). Щоб бути у вподобанні Богу своїм життям, потрібно бути частиною Церкви й чинити ті функції, що відведені нам, як членам Тіла Його. Кожен член церкви отримав певний дар й можливість служити Богу та людям і треба це використовувати. В противному випадку ми є неслухняними людьми, що поводяться за бажанням тіла, а не Духа.

В тому зібранні панувала саме атмосфера єднання. Загальна сердечна вдячність висловлювалася в молитвах прославлення Бога за всі Його добрі діяння та в проханнях допомогти жити вірно, згідно Слова Його. І звичайно ж, лунали чисельні псалми, що величали Вічного Бога.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Чи являється для вас молитва перед їжею чимось особливим?
Всего ответов: 49

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0