chapaevka-church

Впокорення, як джерело для отримання благодаті

19,11,17 Богослужіння Церкви Христа Спасителя6 А він, затрусившися та налякавшися, каже: Чого, Господи, хочеш, щоб я вчинив? А до нього Господь: Уставай, та до міста подайся, а там тобі скажуть, що маєш робити!
(Дiї.9:6)
6 Та ще більшу благодать дає, через що й промовляє: Бог противиться гордим, а смиренним дає благодать.
(Як.4:6)

Апостол Павло, коли ще звався Савлом, був великим противником Ісуса Христа й церкви Його. Більше того, він знаходився не лише в опозиції до Нього, але й "воював" із Ним. Він піддавав переслідуванню та знищенню перших християн ще й при цьому вважав, що чинить волю Бога(Фил.3:6). І тільки після зустрічі із Господом по дорозі в Дамаск(Дії.9:1-9), Павло зруйнував свою гордість і повністю впокорився Христу. Відповідно він і змінив свій статус противника на благословенного чоловіка Божого. Відтоді він вже не тільки не гнав церкву, але й став найбільш палким служителем за всю її історію. І ми можемо сьогодні сміливо сказати, що Павло є прикладом для всіх людей, як треба посвячувати себе Спасителю та прожити життя у відповідності до вимог Господа.

Від того, як ми догоджаємо Богу своїм земним життям, залежить не тільки наше благословення у всьому, але й наявність елементарної вдячності, як совісної людини за те, що зробив для нас Ісус Христос на Голгофському хресті. Догоджати ж Богу можна лише щирою вірою(Євр.11:6), яка вміщає в себе повну довіру у всіх життєвих ситуаціях. Вірою, що ґрунтується виключно на Слові Бога, а не на яких не-будь видуманих переконаннях чи ідеях. Лише Писання відкривають нам всю волю Бога, щодо нашої всієї поведінки і служіння. Чи це праця в церкві, чи звичайне сімейне життя, чи відносини в суспільстві все має відповідати нормам і вченню Біблії. Інакшого методу для вдоволення Бога не існує і все інше буде носити характер гордощів й відповідно накликатиме на себе засудження Бога.

Тому, подібно до Павла, що впокорився Христу та пожав благодать Бога, ставши Його апостолом для язичників, ми маємо впокоритися Спасу у всьому і не тільки в знак виконання потрібного, але чинити це з радістю, бо так ми можемо дякувати йому за безцінний Його дар спасіння.

Така була тема богослужіння тієї неділі в церкві Христа Спасителя, де всі елементи зібрання вказували на очікування Богом нашого впокорення та виконання Його волі у повному обсязі.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 32

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0