chapaevka-church

Народ Різдвяного благовоління

25,12,17 Різдвяне богослужіння Церкви Христа Спасителя13 І ось раптом з'явилася з Анголом сила велика небесного війська, що Бога хвалили й казали:
14 Слава Богу на висоті, і на землі мир, у людях добра воля! (Лук.2:13,14)


Цього року нарешті і наша Україна зробила 25 грудня святковим, вихідним днем, щоб дати можливість відзначати Різдво разом із переважною більшістю християн світу без перешкод робочого дня. Хоча головна перешкода людини, - її гріховність, нікуди не зникла і саме тому на ній сконцентрували увагу під час Різдвяної проповіді.

Три речі, проголошені ангелами пастухам, відкрили світові головну суть Різдва та заклик до людства правильно відноситися до нього.

У вислові "Слава Богу на висоті" об'являється Божа велич Різдва. Різдво, - це не створена людиною подія, щоб вона розпоряджувалася нею на власний розсуд. Це виключно дивовижне дійство Бога, коли одвічний Син Його втілився у звичайну людину, щоб принести благодать усім.

"І на землі мир", - відкриває нам ціль Різдва й бажання Отця Небесного. Творець має за мету примирити із Собою приречені на вічне покарання людські душі. Різдво, це не час безтурботних веселощів, але наполегливе звернення до людей про їх біду і можливість отримати спасіння й блаженне життя нині та у вічності.

А "у людях добра воля", - проголошується та категорія людей, що можуть отримати цей мир від Всевишнього Бога. У грецькому тексті дане слово(Євдокія) стоїть у Родовому відмінку, що вказує на призначення даного вислову. Іншими словами це слід розуміти, як " у людях доброї волі" чи "в людях благовоління". Бог надає Свій мир тим людям, що відповідають Його схваленню. Тобто тим, хто так само, як і Він є святим.

Ми добре розуміємо гріховність людини і, як наслідок, її повну невідповідність вимозі Божій. Але саме Син Його є Тим, на Кому безперешкодно перебуває Боже благовоління. І тому кожен, хто знаходиться в Сині, автоматично отримує й це Боже благовоління Різдва. І тільки такий!

Радіймо та славимо Бога, що ми належимо цій категорії людей Божого благовоління. А ті, хто ще до цих пір не прийняв Ісуса Христа, як власного Спасителя і Господа життя, пора вже зрозуміти, що Різдво не має ніякої користі для вас, окрім тілесних розваг. Повернутися щирим серцем до Христа й увірувати в Нього та стати Його народом, - ось чого хоче Бог. Ось до кого благоволить Господь у Своїй Різдвяній звістці.

5 Як він ще говорив, ось хмара ясна заслонила їх, і ось голос із хмари почувсь, що казав: Це Син Мій Улюблений, що Його Я вподобав. Його слухайтеся! (Матв.17:5)

35 Отець любить Сина, і дав усе в Його руку. (Iван.3:35)

12 Хто має Сина, той має життя; хто не має Сина Божого, той не має життя. (1Iван.5:12)

9 А ви не в тілі, але в дусі, бо Дух Божий живе в вас. А коли хто не має Христового Духа, той не Його. (Рим.8:9)

13 Оце написав я до вас, що віруєте в Ім'я Божого Сина, щоб ви знали, що ви віруючи в Ім'я Божого Сина, маєте вічне життя. (1Iван.5: 13)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як часто Ви заходете на наш сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0