chapaevka-church

Справа слави Божої

27,01,18 Заняття проповідників15 Силкуйся поставити себе перед Богом гідним, працівником бездоганним, що вірно навчає науки правди. (2Тим.2:15)

Чергове заняття для проповідників, що відбулося тієї суботи в церкві Міцна вежа,
як і всі попередні виробило дуже позитивну користь для всіх його учасників.

Пастор Ігор Ястремський наготував надзвичайно цікаву тему, яка обговорювалася в невимушеній і братській обстановці. Було розглянуто важливі повчання на Притчі Ісуса Христа і Книгу Йони. Також була практика з побудови плану проповіді на певне місце Писання.

Такі заняття допомагають не лише просвітницькій стороні життя служителів, але й духовно-зростаючому процесу всіх тих, хто покликаний Богом до даного служіння. Посвятивши себе на служіння Господу, неможливо чинити його вірно без постійного особистого зростання, що проявляється у поглибленому вивченні біблійної науки та тісного братерського спілкування із такими ж спів-служителями Христовими.

Якісна наука, чудова атмосфера любові й дружби, гостинність місцевої церкви, - все це принесло добрий плід, що збудував піднесення в серцях кожного, хто того дня зміг бути учасником даного заходу.

Нехай Господь рясно благословить ці заняття, що роблять велику справу Божу, а також пастора Ігоря та всю церкву, що так люб’язно нас приймала.

А ще давайте молитися за те, щоб збільшувалася кількість тих, хто бажає зростати в науці Божій та братерському єднанні. Щоб через цю справу прославлявся наший Господь, як це лунало впродовж усієї нашої зустрічі. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0