chapaevka-church

Стопроцентна активність

28,01,18 Зібрання в Безбородьках11 І Він, отож, настановив одних за апостолів, одних за пророків, а тих за благовісників, а тих за пастирів та вчителів, (Еф.4:11)

Дослідники церков говорять, що головний актив церкви лежить в межах п’яти відсотків. Тобто це та частина громади, що рухає та розвиває всю її діяльність, а решта також ділиться на певні частини, від тих, хто більш активний помічник у церкві до менш активних. Нажаль є й такі, що зовсім не приймають ніякої участі у житті й служінні церкви, хіба-що інколи приходять в зібрання.

Напевне це так, але якщо це вже справді збудована міцна і чисельна "християнська сім'я". Коли вона нараховує вже таку кількість членів церкви, що просто необхідно когось ставити на чолі певної команди у тому чи іншому служінні. І таким чином старші служінь об’єднуються у вищі структури та стають "мозковим центром" для знаходження шляхів та методів діяльності всієї церкви. При цьому, безумовно, керуючись виключно Словом Божим.

В маленьких же церквах, які тільки починають своє служіння Господу, зазвичай всі є таким собі активом. Кожен має бажання, щоб у церкві було те чи інше служіння, яке є у великих церквах і намагається утворити та очолити його, щоб таким чином послужити Господу і церкві. Хоча трапляється і так, що час іде, а в наявності "генерал без армії". Відповідальні є і роблять свої справи, але при цьому церква не наповнюється новими людьми і відповідно певні служіння обмежуються лише "старожилами".

Та церква ж просто зобов’язана зростати, бо так наказує нам Слово Боже(Мт.28:19-20). Для цього Господь встановив відповідний порядок і устрій у ній, щоб вона стверджувалася й зростала в духовному та чисельному значенні. І коли не відбувається цього процесу, то слід зосередитися не на внутрішньому утворенню служінь, а на головному виконанні свого призначення, - нести Євангеліє світу. Активність церкви справді має бути стопроцентною, бо не може істинний християнин не служити Спасителю. Але процентна розбіжність на тих, хто найбільш активний до тих, хто менш активний, говорить про дійсне здоров'я церкви. Так буде правильно, коли процентне відношення головного активу зменшується, бо це свідчить про ріст громади і її вірний розвиток. Тому, коли кажуть, що у нас всі члени церкви мають своє служіння у ній, - не завжди добре, хіба-що на ранній стадії. Бо воно справді може бути тільки "своїм". Правильно, коли всі служать Господу у відповідності до того, як Він кого поставив. Чи це відповідальний за якийсь вид служіння, чи належність до якогось виду, - значення немає. Головне, щоб людина мотивувалася саме прославленням Христа.

У церкві села Безбородьки, нині подібна картина із стопроцентним активом її. Всі члени церкви несуть відповідне служіння. Але не можу сказати, що це не добре. Нині церква переживає не прості часи випробувань. Попередній пастор вирішив залишити дане служіння, а новий ще ніяк "не знаходиться". Церква ревно молиться про пастора, та рік минув, а чіткої кандидатури все ще немає. Це чинить не прості обставини в середині церкви, але Господня рука дуже явно діє там. Не тільки відбувається процес внутрішньої діяльності громади, що виражається у постійних богослужіннях, "Розборі Слова", недільної школи і жіночого зібрання, але й є два кандидати на хрещення, що постійно ходять у зібрання. Це звичайно дуже підбадьорило нас, - мене і куратора цієї церкви, - пастора Віктора Дєєва, коли ми поїхати туди за планом, щоб провести звітно-виборче зібрання. Після всіх обговорень вирішено було продовжити ще на один рік тимчасово виконувати обов’язки пастора братом Миколою Коломійцем, а всіх членів церкви знову закріпити відповідальними за певні служіння її. Хоча тепер є надія на зменшення відсоткового відношення активу церкви в цьому році і звичайно ж на те, що Господь дасть їм пастора по-серцю Своєму.

Прохання молитися за них, - рідних у Господі братів і сестер церкви села Безбородьки, щоб і через них прославлявся наший Бог. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0