chapaevka-church

Згадка найбільшого значення

04,02,18 Богослужіння Церкви Христа Спасителя
24 подяку віддав, і переломив, і сказав: Прийміть, споживайте, це тіло Моє, що за вас ломається. Це робіть на спомин про Мене!
(1Кор.11:24)


Священнодія Спомину, є завжди особливим моментом в житті, як церкви в цілому так і кожного її члена зокрема.

Церква готує програму богослужіння, враховуючи обсяг часу священнодії та висвітлення відповідної теми, що пояснює всі аспекти даного дійства. Також зосереджується увага всіх присутніх на цінності й необхідності Жертви Ісуса Христа на Голгофі, яка є основою спасіння всякої душі. Підбираються потрібні вірші, псалми, а не рідко і головна проповідь саме про це. Все робиться таким чином, щоб усе в той день проголошувало значення смерті Сина Божого для всіх людей.

А члени церкви подібним чином готують і себе до дня Причастя. Дехто поститься перед цим, дехто робить рішучі кроки в своєму покаянні, щоб приймати участь у Спомині із добрим сумлінням. А дехто навіть відпрошується з роботи, щоб обов’язково бути в церкві того дня.

Та найголовніше в Вечері Господній, щоб кожен добре розумів про неперевершене значення жертви Ісуса Христа особисто для нього й правильно її застосовував у всьому своєму житті.

Коли Господь сказав про Вечерю, як згадку про Його смерть, то безумовно в цьому Він проголосив про єдиний шлях нашого спасіння, його ціну, а також про те, що всі люди мають знати це і саме християнам надано завдання донести цю Благу звістку. А ще в Спомині важливо згадати своє минуле й теперішня та відповідність своєї поведінки, як дітей Божих.

В день Спомину завжди тісно поєднуються дві речі. Перша це сум про власний гріх та страждання Господа і друга про радість та відповідальність перед Богом за неї.

Християни, що отримали благодать Христову і стали спасенними дітьми Отця Небесного, завжди дякують Спасу за це не тільки словами, але ділом у всьому своєму житті. Де б вони не знаходилися, вони постійно розуміють, що в будь-який час свідчать про свого Бога. Тому-то всі їхні речі просто зобов’язані показувати світові любов і святість Творця. Ніколи не забувати про надзвичайну милість до них, що вони стали такими.

І Спомин добре зосереджує нашу пам'ять, коли ми беремо шматочок хліба, що вказує на стражденне Тіло Христа та випиваємо ковток вина, яке сповіщає про силу святої крові Господньої.

І звичайно ж за все це приносимо хвалу й поклоніння нашому Ісусу Христу. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 43

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0