chapaevka-church

І світло, і сіль

18,02,18 Служіння Церква Христа Спасителя13 Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми.
14 Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори.
(Матв.5:13,14)


Брат Олександр Пономаренко майже дев'ять років був членом церкви Христа Спасителя і ввесь цей час він був активним її служителем.

Шлях брата до Господа був дуже непростим(свідчення), але щойно навернувшись до Спасителя, він повністю занурився у діло Боже. По-істині сказано, що "кому більше прощено, той більше любить"(Лук.7:42-43). Практика показує, що часто ті, хто приходять до Бога через великі проблеми і страждання, стають палкими й активними служителями Його. Саме так відбулося і в житті Сашка.

Останні роки Олександр ще й ніс служіння в одній із дочірніх церков у селі Деньги. Відчуваючи, що зможе більше й краще зробити для Бога й людей у тому селі, він попросив, щоб його повністю відділили на це служіння. Після певного випробувального строку, його офіційно було рукопокладено на служіння місіонера-благовісника із духовним саном диякона для тієї церкви.

У своїй промові він сказав, що слова Господа про "Світло і сіль", для нього віднині стали ще більш значимими й відповідальними. Що лише повна посвята себе Христу та святе особисте життя, допоможе йому виконувати це призначення там.

Церква звершила священнодію рукопокладання брата Олександра та взяла на себе відповідальність постійно молитися за нього й брати участь у потребах.

Бажаємо Саші, щоб він вірно ніс своє служіння у Деньгах і приніс багато плоду на славу нашого Бога. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0