chapaevka-church

Сила свідків Христа

25,02,18 Служіння Церкви Христа Спасителя14 Та коли про це почули апостоли Варнава й Павло, то роздерли одежі свої, та й кинулися між народ, кричачи
15 та говорячи: Що це робите, люди? Таж і ми такі самі смертельні, подібні вам люди, і благовістимо вам, від оцих ось марнот навернутись до Бога Живого, що створив небо й землю, і море, і все, що в них є.
16 За минулих родів попустив Він усім народам, щоб ходили стежками своїми,
17 але не зоставив Себе Він без свідчення, добро чинячи: подавав нам із неба дощі та врожайні часи, та наповнював їжею й радощами серця наші.
18 І, говорячи це, заледве спинили народ не приносити їм жертов.
(Дiї.14:14-18)

Господь, повертаючись на Небо, дав чітку вказівку, щодо призначення учнів Своїх, які ще залишаються жити на землі: "8 Та ви приймете силу, як Дух Святий злине на вас, і Моїми ви свідками будете в Єрусалимі, і в усій Юдеї та в Самарії, та аж до останнього краю землі." (Дiї.1:8). Це повеління стосувалося, як тоді перших християн так і нині живучих, і до часу Його Другого приходу(Дiї.1:11). Тобто кожен без виключення віруючий в Ісуса Христа є свідком Його і несе на собі певні привілеї та обов’язки.

Привілеями всі добре "вміють" користуватися. Без жодних вагань чи незручностей прибігають у молитві до свого Добродія, щоб отримати потрібне для життя. А ось коли стосується вже обов’язків, то тут ми бачимо чимало невідповідностей. Показувати світові Бога через власне життя у словах та ділах не завжди виходить. А у багатьох зовсім цього немає. Трапляється навіть і так, що сусіди чи колеги по-роботі, або й родичі, просто не знають про їхні "вірування". Яке вже тут свідчення, добре, щоб хоч не в інший бік! Бо буває й так коли навколишні за голову беруться від поведінки тих, хто ходить до церкви. Тут вже варто думати чи насправді ти пізнав Христа? Якщо ж ти впевнений у своєму єднанні із Христом, то й розумій, що Господь запалив у тобі Своє світло життя, щоб ти показував святість правдивого Бога та напрямок до спасіння Його!

Коли стоїть питання свідчити про Христа, то нерідко чуєш про страх, лінь, втому і тому подібні речі. Одним словом все це говорить про безсилля виконувати свій обов’язок. А де ж взяти цю силу? - питання перед багатьма. Ісус сказав, що коли Дух Святий злине на послідовників Його, вони отримають її (Дії.1:8). Саме дія Духа є головним чинником сили віруючих. Та не слід забувати про те, що Дух Божий діє у тих посудинах, що наповнені Його істиною. Лише сповнення істинами Божими й вірне слідування їм, надасть нам тверду підтримку й силу у кожному моменті нашого свідчення. Тому повне занурення в Святе Письмо й неухильне виконання його вчення є запорукою підтримки Бога у всьому нашому житті.

Коли Павло й Варнава зіткнулися із богохульством у Лістрі, то не стали вагатися про те, що їм робити в ту мить. Вони кинулися в народ, кричачи ті слова, що були їхнім наповненням та їхнім єством(Дії.14:15-17). Як діти Творця і Його апостоли та вірні свідки, що знайшли правду в Писанні, вони рішуче, сміливо й наполегливо говорили істину і тим досягли результату, чим виконали своє призначення і в тій події.

Це добре говорить нам наскільки важливо перебувати у Слові. Дух Святий скерував авторами Письма, щоб вони вклали все потрібне для нас, щоб ми і вірували, і мали силу жити правильно(2Петр.1:21; 2Тим.3:16). Тільки постійне сповнення Біблією надає нам ту силу, щоб ми були щасливими й радісними свідками Його щодня.

Тож пам’ятаймо та робімо так завжди. Саме про це проповідувалося в той день у зібранні церкви Христа Спасителя та її "дочки" у селі Коробівка


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Коли ви в останнє читали БІБЛІЮ?
Всего ответов: 54

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0