chapaevka-church

Не легке, але доступне завдання християн

22.04.18 Візит до церкви-мами в Золотоношу13 Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми.
14 Ви світло для світу. Не може сховатися місто, що стоїть на верховині гори.
15 І не запалюють світильника, щоб поставити його під посудину, але на свічник, і світить воно всім у домі.
16 Отак ваше світло нехай світить перед людьми, щоб вони бачили ваші добрі діла, та прославляли Отця вашого, що на небі.
(Матв.5:13-16)


Не легка це справа, - виконати потрібне завдання. Отримавши у п’ятницю ввечері "завдання" від пастора Золотоніської церкви "Благодать" Віктора Дєєва бути обов’язково в неділю на їхньому святкуванні 25-річниці освячення Дому молитви, я подумав: "Нічого собі задачка!" Адже відвідуючи такі заходи треба не тільки наготувати привітальну промову, але й щось подарувати на такий ювілей. Причому саме останнє завжди виявляється надскладним. Дарувати якийсь непотріб якось совісно, а зробити корисний подарунок, - досить дорого. І тоді на виручку приходить молитва, вплив Духа Святого та порада дружини.

Місце для проповіді я обрав відразу(Матв.5:13-16), а ось подарунок хотілось би, як кажуть в тему і потрібний. Ліля відразу сказала, щоб я подарував мішок солі. Мовляв і символічно, і потрібна річ для кухні завжди. Спочатку я й "загорівся" цією ідеєю, але коли почав роздумувати про те, як я його буду нести до кафедри з мого авто і при цьому треба зробити так, щоб це був сюрприз, я відкинув цю пропозицію через фізичні труднощі.

Але в цьому уривку(Матв.5:13-16) говориться ще й про світло, що має знаходитися на свічникові. Це стало більш прийнятним для втілення. Але коли почав вибирати світильника в магазині, то зрозумів, що не зовсім то воно і доступне для мене це завдання. Навіть більш-менш симпатичний світильник коштував мені "не по-карману". І тоді я згадав про свого давнього друга і помічника, - рідного тестя Анатолія Кіндратовича. Ми ж ним скільки тих свічників виготовили, коли були часи електричної кризи і всі тоді запасалися свічками та підставками для них. До пізнього вечора ми "виточували" та лакували того свічника, щоб вже вранці він був готовий для подарунку. Виявилося, що і така доступна справа стала зовсім не легкою для виконання. Перебравши цілу купу матеріалу ледь вибрали одного для виробу. Дров було багато, а ось потрібного матеріалу зовсім трішки. Навіть коли вже майже зовсім був готовий свічник, глибоко в середині виявилася чорна пляма, яку зовсім не було видно до того, як почали знімати стружку. Це знову мене наштовхнуло на думку про те, як часто можна не знати того, що є насправді в середині того чи іншого.

Мій подарунок дуже сподобався церкві-мамі в Золотоноші, а ідею про сіль вони сприйняли ще з більшим захватом і були б дуже раді й тому подарунку. Та головне хотілось би сказати все ж про те, як насправді не легко бути і "сіллю і світлом" для цього світу.

Це велика відповідальність і величезна справа, - виконувати це завдання від Господа. Адже саме через церкву Христос вершить Свою справу спасіння людей та ведення їх через все земне життя.

Тому подарувавши подарунок, я сказав ці слова побажань членам церкви Благодать, а нині кажу це і всім нам, адже це завдання стосується всіх без виключення, хто дійсно став навіки дитям Його й прагне жити в слухняності Богу та на славу Його.


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Якому стилю музики ви віддаєте перевагу?
Всего ответов: 31

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0