chapaevka-church

Чинити згідно свого призначення

06,05,18 Знову в гостях у "мами"13 Ви сіль землі. Коли сіль ізвітріє, то чим насолити її? Не придасться вона вже нінащо, хіба щоб надвір була висипана та потоптана людьми.
(Матв.5:13)


Коли Господь назвав учнів Своїх "сіллю землі", то в цьому вислові Він вмістив істини, що стосуються всіх без виключення християн, котрі насправді стали такими. Із нього ми маємо розуміти всю значимість такого звання та відповідальність за власні дії у всій нашій поведінці. Це говорить про наші цілі, наші зусилля, наші плоди.

Про фразеологізм цього вислову ми можемо прочитати в тлумачному словнику, який висвітлює його світське розуміння:

"Сіль землі" — Найвидатніші представники певної спільної групи, класу; Найважливіша частина суспільства; Кращі люди свого часу.

Синоніми вислову: еліта, передова верства населення; вищий світ, вища каста

Зазвичай же християни, - це люди, що не мають високого положення у світі, великих грошей і не рахуються елітою суспільства. Але коли ми уважно вдивляємося в духовний аспект цього вислову, то дійсно бачимо, що саме послідовники Ісуса Христа є і найважливішою частиною суспільства , і кращими людьми свого часу, і елітою також.

Найважливіше полягає у тому, що вони несуть найнеобхідніше кожній людській душі, - Благу звістку Господа про Його благодать в Сині Божому(Ів.3:16).

Красота християнства полягає у найдосконалішому образі життя, що несе моральність та здорове існування будь-якого суспільства у будь-який час(Еф.4:20-25).

Еліта ж визначається тим, що Бог зробив нас особливими людьми за Своїм вподобанням і не для гордощів наших, але для виконання своєї місії на землі. Адже кожен, хто належить Йому має життя вічне та владу бути дитям Бога(Ів.1:12).

Коли тієї неділі ми знову прибули до Золотоніської церкви Блаодать, щоб продовжити їхній цикл святкувань річниць всіляких подій, то цього разу ми "мамі" привезли обіцяну сіль, щоб вона для місцевої церкви стала в-першу чергу натхненням вірно жити і служити, але й для кухні вона знадобиться також.

Та хотілось би сказати і про застереження вислову Господа, адже Він оголосив і про наслідки тієї солі, що втратила своє призначення. Чиста сіль без домішок не втрачає своїх властивостей, але та що перемішується із різними компонентами вже не може використатися, як та, що кладуть до страви чи консервації, чи т.п. Вона викидається, як непотріб на дорогу чи сміттєзвалище. Багато можна було б говорити на це питання, але заклик полягає у тому, щоб не змішувати своє життя із тим, що вважається сміттям в очах Бога. Берегти себе від бруду гріха та чинити те, до чого покликано нас і що закладено у значенні "солі землі".

9 Але ви вибраний рід, священство царське, народ святий, люд власности Божої, щоб звіщали чесноти Того, Хто покликав вас із темряви до дивного світла Свого,
(1Петр.2:9)


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Що б Ви хотіли, щоб ми добавляли на сайт?
Всего ответов: 20

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0