chapaevka-church

День випробувань

13,05,18 Зібрання в Квітневому28 Нехай же людина випробовує себе, і так нехай хліб їсть і з чаші хай п'є.
(1Кор.11:28)

23 Випробуй, Боже, мене, і пізнай моє серце, досліди Ти мене, і пізнай мої задуми,
24 і побач, чи не йду я дорогою злою, і на вічну дорогу мене попровадь!
(Пс.138:23,24)


Спомин чи Причастя, для християн завжди є особливим моментом у їхньому житті. Найперше це є видима заповідь Господа(Лук.22:19-20) і її виконання є святим обов’язком усіх дітей Божих, а по-друге це є час повного зосередження на власному духовному стані. Писання говорить, що це є нагода перевірити всю свою поведінку на рахунок її відповідності волі Господа, записаній у Слові Його. Лише після ретельного аналізу й щирого покаяння, людина може брати і хліб, і чашу та здійснювати заповідь Христову(1Кор.11:28).

Цар Давид нерідко піддається критиці сучасними християнами на рахунок його вчинків. Думаю, що дійсно було у нього дещо, чого не слід ніколи повторювати. Проте у кого немає гріха? Господь, - Суддя правдивий та досконалий. Але Давидове прагнення завжди бути з Господом, шукання Його волі та віддана любов, заслуговують поваги і наслідування. А його псалом, приведений вище, показує нам наскільки серйозно ми повинні дбати про особистий духовний стан.

Кожного разу, звершуючи Вечерю Господню в церкві села Квітневого, споглядаєш щиру простоту відданого поклоніння Богу. Сестри, які не мають постійного пастора, силою Духа Святого зберігають і вірність, і любов, і шукання Бога у всьому своєму житті. Кожної неділі вони проводять самостійні зібрання, в яких співають псалми, читають Слово, моляться. Але також і щосереди збираються на молитву, підбадьорюючи один одного та прославляючи Отця Небесного за Його благодать в Ісусі Христі. Все це виробляє час піднесеної атмосфери, що створює і відповідні внутрішні зміни в середині сердець сестричок.

Ось і тієї неділі ми мали таку ж духовну зустріч де також читали Писання, співали, молилися та слухали вірші, декламовані сестрою Марією напам'ять. Ще мали "сімейне" спілкування й смачний обід сестричок.

Повертаючись додому, як і кожного разу, в глибині серця дякуєш Богу за Його доброту і милість, що сестри, не дивлячись на всі обставини, зберігають віру і палке бажання бути завжди із Христом.

А ще дуже раділи, що їхали на "новому" авто, власне кажучи і придбаного спеціально для поїздок до церков "на краю землі", де назва "дорога" є чисто символічною. Вперше їхали спокійно, не хвилюючись за те, що знову відірвемо вихлопну трубу. І звичайно ж дякували Богу і за авто, яке вдалося обміняти на старе без будь-яких додаткових затрат.

Подібно до царя Давида, будьмо завжди зосереджені на власному духовному стані, щоб крокуючи по земному шляху іти вірно і на славу Богу, твердо знаючи, що такий шлях веде до вічного життя із нашим Спасителем Ісусом Христом. Амінь!


  Поділись цією новиноюВсього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]

Фінансова підтримка

Якщо у вас є бажання підтримати церковне служіння, пишіть нам через форму контакти , вказавши в темі підтримка церкви.

Форма входу

Реєстрація

Календар

Наше опитування

Як вам новий дизайн нашого сайта
Всего ответов: 43

Друзі сайта


Статистика


Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0